• Informacje na temat:

  daniel radcliffe wzrost

Artykuły na temat: daniel radcliffe wzrost
 • Daniel Radcliffe wspiera mniejszości seksualne

  Brytyjski aktor Daniel Radcfliffe zostanie uhonorowany przez organizację Trevor Project, starającą się zapobiegać samobójstwom wśród homoseksualnej młodzieży.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  ...wyraziły takie gwiazdy, jak Daniel Radcliffe (filmowy Harry Potter) czy laureat Oscara Javier Bardem. Podobnie jest z muzycznymi gwiazdami, które poza osobistym udziałem w "Glee", coraz chętniej(...) zanotowano niesamowity wzrost ilości nowych szkolnych chórów, dzieciaki poznają edukacyjne walory muzyki, wzrasta sprzedaż płyt (singel Rihanny - "Take A Bow", dzięki "Glee" odnotował 200-procentowy...

 • Radcliffe wspiera mniejszości seksualne

  Daniel Radcliffe, brytyjski aktor znany przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera, zostanie uhonorowany przez organizację Trevor Project, która stara się zapobiegać samobójstwom wśród homoseksualnej młodzieży. Artysta dostanie nagrodę Trevor Hero Award.

 • Harry Potter za duży?

  Daniel Radcliffe, który w filmowych adaptacjach słynnych powieści JK Rowling, opowiadających o Harrym Potterze, wciela się w głównego bohatera, rośnie w zastraszająco szybkim tempie. Jest to poważne zmartwienie dla producentów filmu, którzy dopiero rozpoczynają realizację trzeciej opowieści o małym czarodzieju.

 • Harry Potter zagra Freddiego Mercury'ego?

  Fani zespołu Queen muszą uzbroić się w cierpliwość. Realizacja filmowej biografii Freddiego Mercury'ego na razie została wstrzymana. Powód?

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł wreszcie na nasze telewizyjne ekrany. Od 12 września polska wersja kanału Fox prezentuje drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast część pierwszą możemy oglądać w niedziele, w telewizyjnej Jedynce.

Zdjęcia na temat: daniel radcliffe wzrost
Wideo na temat: daniel radcliffe wzrost
 • Malutki Daniel Radcliffe promuje swój film

  Daniel Radcliffe (168 cm wzrostu) na spotkaniu z fanami i dziennikarzami przed premierą filmu "Harry Potter and the Half-Blood Prince". Nowy Jork, 10 lipca.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...