• Informacje na temat:

  daniel radcliffe zdjęcia

Artykuły na temat: daniel radcliffe zdjęcia
 • Daniel Radcliffe na planie nowego filmu. Poznajecie odtwórcę roli Harry'ego Pottera?

  Daniel Radcliffe (29 l.) już chyba zawsze większości osób będzie kojarzył się z rolą w "Harrym Potterze". Tymczasem aktor właśnie pracuje na planie innej produkcji. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

 • Daniel Radcliffe jako "Game Changer"

  Stacja BBC oficjalnie potwierdziła, że Daniel Radcliffe zagra jednego z twórców kontrowersyjnej serii gier "Grand Theft Auto" w filmie opowiadającym o jej powstawaniu. Obraz kręcony jest w ramach projektu BBC promującego naukę programowania wśród brytyjskiej młodzieży.

 • Harry Potter alkoholikiem

  Daniel Radcliffe po zakończeniu zdjęć do serii filmów o Harrym Potterze postanowił rzucić alkohol. Aktor przyznaje, że zdał sobie sprawę, iż ma problem z alkoholem już w 2009 roku na planie produkcji "Harry Potter i Książę Półkrwi".

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Wilkołak ze "Zmierzchu" zarobił majątek

  ...dolarów. Produkcja "Northern Lights", do której zdjęcia mają się rozpocząć w kwietniu, będzie opowiadać o młodym pilocie akrobatycznym toczącym walkę z pragnącym kontroli ojcem - milionerem. Grany przez(...) z komiksu. Mimo to przystojny wilkołak ze "Zmierzchu" na razie nie zostanie najlepiej opłacanym nastoletnim aktorem w historii kina, gdyż nadal wyprzedzają go tacy gwiazdorzy, jak 20-letni obecnie Daniel...

 • Daniel Radcliffe rozchwytywany

  Aż jedenastu broadwayowskich producentów walczy o pozyskanie na swoją scenę spektaklu "Equus", w którym na londyńskim West Endzie zadebiutował 17-letni Daniel Radcliffe, znany z filmowych ról Harry'ego Pottera.

 • Daniel Radcliffe w thrillerze

  Daniel Radcliffe zagra główną rolę w ekranizacji powieści Susan Hill "The Woman In Black" - poinformował serwis Shock Till You Drop.

 • Daniel Radcliffe: Coraz więcej ról

  Jedna z największych młodych gwiazd Hollywood, Daniel Radcliffe, po sukcesie filmów o Harrym Potterze cały czas otrzymuje propozycje filmowe. Tym razem 24-letni aktor zgodził się zagrać w najnowszym filmie Douglasa McGratha - "Brooklyn Bridge".

 • Daniel Radcliffe: Przyszłość Pottera

  Daniel Radcliffe, który w filmach "Harry Potter i kamień filozoficzny" oraz "Harry Potter i komnata tajemnic" wcielił się w małego czarodzieja, nie chce wypowiadać się na temat przyszłości kreowanej przez siebie postaci. Młody aktor wciąż nie wie, czy zagra Harry'ego Pottera w filmowej adaptacji czwartej powieści autorstwa JK Rowling, książki "Harry Potter i czara ognia".

 • Daniel Radcliffe jako Sebastian Coe

  Daniel Radcliffe, znany przede wszystkim z roli Harryego Pottera, w przyszłym roku zagra słynnego przed laty średniodystansowca Sebastiana Coe. Film pod tytułem "Złoto" opowiadać będzie o rywalizacji sportowca z rodakiem - Steve'em Ovettem.

Zdjęcia na temat: daniel radcliffe zdjęcia
Wideo na temat: daniel radcliffe zdjęcia
 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...