• Informacje na temat:

  daniel s zabrze

Artykuły na temat: daniel s zabrze
 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • "Nabucco" Verdiego w Multikinie

  Oto wyjątkowe wydarzenie dla miłośników opery! Już w najbliższy wtorek, 18 czerwca, w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli zobaczyć jedną z najsłynniejszych oper świata, "Nabucco" Giuseppe Verdiego.

 • "Kapitan Phillips" i "Wyścig" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 2 i 3 listopada, we wszystkich kinach sieci Multikino i wybranych Cinema City będzie można obejrzeć przedpremierowo dramat biograficzny "Kapitan Phillips", z Tomem Hanksem w tytułowej roli oraz inspirowany faktami "Wyścig", o rywalizacji dwóch słynnych kierowców Formuły 1. Oba filmy będą miały premierę 8 listopada.

 • Szukamy następcy Cybulskiego

  Kapituła Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego wybrała pięciu młodych aktorów, spośród których wyłonieni zostaną tegoroczni laureaci. Kto ma szansę na to prestiżowe wyróżnienie?

 • Bloo: Jak dwa oceany

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk pop-rockowej grupy Bloo, w składzie której znajdziemy muzyków wspierających zespół Łzy.

 • Premierowe pokazy "Kajko i Kokosza"

  24 czerwca będzie można zobaczyć premierowe seanse "Kajko i Kokosza" - pierwszego na polskim rynku filmu, przygotowanego w technice 3D . Szesnastominutowy film jest zapowiedzią pełnometrażowej wersji filmu i ma za zadanie zaprezentowanie polskiej publiczności próbki możliwości polskich grafików oraz wrażeń, jakie może dostarczyć pełna wersja filmu. Kokosza "zagra" Cezary Żak, a głosu postaci Kajko użyczy Maciej Stuhr.

 • RockAutostrada Festival 2007

  Spośród 50 nadesłanych zgłoszeń jury podczas obrad preeliminacyjnych wyłoniło 12 zespołów, które 2 września br. wystąpią w koncercie finałowym RockAutostrada Festival w Proszówkach.

 • Bloo: Koncertowanie to wielka przyjemność

  Zespół Bloo powstał niewiele ponad rok temu, a już na swoim koncie ma samodzielną trasę koncertową po Polsce i kilka singli. Wczoraj, 12 maja, wystąpił w krakowskim klubie Hard Rock Cafe.

Wideo na temat: daniel s zabrze
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...