• Informacje na temat:

  daniel zawadzki

Artykuły na temat: daniel zawadzki
 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  Gdy w roli Michała zastąpił Jana Wieczorkowskiego, wszyscy chcieli, by się do niego upodobnił. On jednak stworzył tę postać na nowo. Teraz jego bohater stanie przed nie lada dylematem. Jak sobie poradzi?

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • "Klan": Dziś mija 16 lat od debiutu Daniela Zawadzkiego

  Dokładnie 16 lat temu - 9 maja 1998 roku - Daniel Zawadzki, czyli Michał Chojnicki z "Klanu", zadebiutował na profesjonalnej scenie. Był jeszcze studentem wrocławskiej PWST, gdy amerykańska reżyserka Marjorie Hayes zaprosiła go do udziału w przedstawieniu "Trzy wysokie kobiety" Edwarda Albee, który przygotowywała w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Klan": "Michał jest trochę ciamajdą" - rozmowa z Danielem Zawadzkim

  Daniel Zawadzki od 10 lat wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

 • "Klan": Ze sceny teatralnej do serialu

  ...24 sierpnia Daniel Zawadzki będzie obchodził 45. urodziny. Telewizyjnym widzom znany jest głównie z roli Michała Chojnickiego w "Klanie", jednak od lat osiąga również sukcesy na teatralnej scenie.

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Klan": Michał nie jest ojcem Marysi?

  Podczas sądowej batalii o przysposobienie Marysi (Iga Naklicka) Michał (Daniel Zawadzki) dowie się, że Sandra (Magdalena Górska) wcale nie jest pewna, że to właśnie on jest biologicznym ojcem jej córeczki!

 • "Klan": Jest nosicielem HIV?

  Bohaterów "Klanu" czeka prawdziwy dramat! Po jednej szalonej nocy z przygodną partnerką Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) może być nosicielem wirusa HIV!

Zdjęcia na temat: daniel zawadzki
Wideo na temat: daniel zawadzki
 • Małżeńskie pojednanie i problemy z teściową

  Magdalena Stam i Daniel Zawadzki, czyli Zyta i Michał z "Klanu", o tym, co słychać w ich serialowym małżeństwie.

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

Dyskusje na temat: daniel zawadzki