• Informacje na temat:

  daniel zawadzki w m jak miłość

Artykuły na temat: daniel zawadzki w m jak miłość
 • "M jak miłość": Jan Wieczorkowski uważa, że jako aktor nie ma szczęścia...

  Jan Wieczorkowski, czyli Jacek Mrozowski z "M jak miłość", twierdzi, że zawód, który uprawia już od 20 lat, jest dziwny, niewdzięczny, trudny i niestabilny. - Bycie aktorem to ciężka praca, która tylko czasami daje satysfakcję i radość - mówi.

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski świętuje 35. urodziny

  Dla Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość", mikołajki to jeden z najważniejszych dni w roku. 6 grudnia aktor świętuje bowiem imieniny i urodziny... W tym roku na jego urodzinowym torcie zapłonie 35 świeczek!

 • Olbrychski trzynastozgłoskowcem

  Dramat Juliusza Słowackiego "Mazepa" według scenariusza filmowego Gustawa Holoubka w reżyserii Piotra Tomaszuka to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera sztuki odbędzie się 24 marca.

 • „M jak miłość”: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, znów jest zakochany! Aktor potwierdził właśnie, że od pewnego czasu miejsce w jego sercu jest zajęte... Jak donoszą serwisy plotkarskie, zdobywca tegorocznej Telekamery „Tele Tygodnia” od kilkunastu tygodni spotyka się ze swoją koleżanką z planu „Emki”!

 • "Kamienie na szaniec": Jak zostać bohaterem?

  Od marca 2014 kinomani będą mogli podziwiać Wojciecha Zielińskiego w filmie "Kamienie na szaniec". Aktor wcielił się w rolę Stanisława Broniewskiego "Orszy" - bohatera II wojny światowej, który w 1943 roku pełnił funkcję naczelnika Szarych Szeregów.

 • "Klan": Ze sceny teatralnej do serialu

  ...24 sierpnia Daniel Zawadzki będzie obchodził 45. urodziny. Telewizyjnym widzom znany jest głównie z roli Michała Chojnickiego w "Klanie", jednak od lat osiąga również sukcesy na teatralnej scenie.

 • "Chce się żyć": Ogrodnik jak Day-Lewis?

  Występ w "Jesteś Bogiem" przyniósł Dawidowi Ogrodnikowi nagrodę aktorską festiwalu w Gdyni i status jednego z najbardziej rozpoznawalnych krajowych artystów młodego pokolenia. Wchodzący na ekrany 11 października film "Chce się żyć" tylko potwierdza talent aktora, który w obrazie Macieja Pieprzycy stworzył jedną z najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat.

 • Miłość potrafi wybaczać

  ...błędach. Będą rodzicami Zyta (Magdalena Stam) trafi do szpitala na patologię ciąży i dowie się, że ojcem dziecka nie jest kochanek (Zbigniew Suszyński) tylko... mąż (Daniel Zawadzki). Po tym, jak(...) patologicznymi, a to bardzo zaniepokoi jej chłopaka, Norberta (Jakub Świderski). Pewnego dnia cierpliwość zazdrosnego Norberta zostanie wystawiona na ciężką próbę... Przygotuje romantyczną kolację...

 • "Pan Wołodyjowski": To już 45 lat!

  "Film, który dobywa z historii kruszec miłości i wierności dla ojczystej ziemi" - pisano w 1969 roku. W piątek, 28 marca 2014 roku, mija 45 lat od premiery "Pana Wołodyjowskiego" w reżyserii Jerzego Hoffmana.