• Informacje na temat:

  daniel zdradził

Artykuły na temat: daniel zdradził
 • "Na Wspólnej": Daniel zdradzi Łucję?

  Daniel zdradzi Łucję? Basia zamartwia się o syna i jego związek z Łucją. Smolny tłumaczy żonie, że nic tu nie można pomóc. Mimo to Krzysztof sugeruje Danielowi, żeby odwiedził ukochaną w Irlandii. Po południu w redakcji odbywa się impreza. Wieczorem zostają na niej już tylko Dominika i młody Brzozowski. Zuza oskarżona o zabójstwo? Narkoman Maciek umiera w szpitalu. Bogdan jest wściekły - nie...

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

 • "Na Wspólnej": Daniel zdradzi Łucję!

  Gdy Krzysztof (Łukasz Konopka) zasugeruje Danielowi, by odwiedził ukochaną w Irlandii, ten skwituje to ironicznym uśmiechem. Za to przyjmie propozycję Dominiki (Anna Maria Jarosik), by świętować(...) drzwiom. Daniel zatrzyma ją i zacznie namiętnie całować. W miłosnym uniesieniu nie zwróci uwagi na telefon od Łucji...

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • Daniel Martyniuk i jego żona wybrali oryginalne imię dla dziecka. Ładne?

  Daniel Martyniuk (29 l.) jest już po ślubie, a niebawem zostanie też ojcem! W "Pytaniu na śniadanie" zdradził, w którym miesiącu ciąży jest jego żona Ewelina (19 l.). Przy okazji opowiedział również o imieniu dla dziecka.

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

 • Syn Zenka Martyniuka został ojcem! Daniel podzielił się zdjęciem i wideo ze szpitala

  Zenon Martyniuk (49 l.) i jego żona Danuta mają co świętować! Właśnie zostali dziadkami. Ich syn Daniel i synowa Ewelina powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka otrzymała imię Noemi. Syn "króla disco polo" podzielił się zdjęciem i filmikami.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

 • Daniel Olbrychski chce naprawić błędy i zdążyć się pojednać!

  Odejścia bliskich sprawiły Danielowi Olbrychskiemu (72 l.) wiele bólu, ale też poruszyły serce. Zrozumiał, że już czas wyciągnąć rękę do zgody z tymi, których kiedyś uraził.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

Zdjęcia na temat: daniel zdradził
Wideo na temat: daniel zdradził
 • Wyszkoni o nowotworze: Pojawił się strach i obawa, czy będę dalej!

  Anna Wyszkoni opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z przebytą chorobą nowotworową i towarzyszących jej wtedy emocjach. "Pojawił się strach i obawa, czy będę dalej i co będzie dalej" - przyznała piosenkarka. Szczęśliwie dla niej po dwóch miesiącach od operacji wokalistka mogła stanąć ponownie na scenie. Współpracujący z artystką muzyk Daniel Grupa zdradził, że dla nich wszystkich

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...