• Informacje na temat:

  daniele głódzia

Artykuły na temat: daniele głódzia
 • Daniel Wieleba jako... Fejs Bóg

  Już 20 listopada br. na Scenie Współczesnej w Teatrze Stara ProchOFFnia w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu "Fejs Bóg" z Magdaleną Engelmajer i Danielem Wielebą w rolach głównych. - To historia o tym, jak Facebook wpływa na nasze życie - tłumaczy Daniel Wieleba. - Opowiemy o pewnej kobiecie, która straciła dziecko i rozstała się z mężczyzną. Za namową przyjaciółki daje się wciągnąć...

 • "System" : Wbrew regułom

  "System" Daniela Espinosy, którego scenariusz powstał na podstawie książki Toma Roba Smitha "Ofiara 44", stał się sławny jeszcze przed polską premierą. Kilka dni temu rosyjskie Ministerstwo Kultury nie dopuściło do premiery filmu.

 • Pierwsza miłość

  Wstrząsający telefon ze szpitala psychiatrycznego wyrywa Justynę z pracy. Na miejscu okazuje się, że doszło do tragedii i nie wiadomo, czy Sylwia przeżyje....

 • "System": W służbie ZSRR

  Wyprodukowany przez Ridleya Scotta, a wyreżyserowany przez Daniela Espinosę thriller "System" trafi w piątek, 24 kwietnia, do polskich kin. Akcja toczy się na początku lat 50. w ZSRR. W obsadzie są m.in. Tom Hardy, Noomi Rapace, Gary Oldman, Vincent Cassel i Agnieszka Grochowska.

 • Zenek Martyniuk ruszył na pomoc synowi. Spotkało go rozczarowanie. Co za cios!

  Nie tak miało być! Jak czytamy w jednym z tabloidów, podczas wizyty w Warszawie Zenon Martyniuk (49 l.) próbował spotkać się z synem, lecz do tego nie doszło. Tabloid kreśli smutny obraz tamtej nocy...

 • Niepotrzebni mogą odejść

  "Głód" , reż. Steve McQueen, Wielka Brytania/Irlandia 2008, Monolith Films / Nowe Horyzonty, premiera kinowa: 8 stycznia 2010 roku.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu?

 • James Bond ma już 50 lat!

  W piątek, 5 października, mija pół wieku od momentu, gdy z kinowego ekranu padła kwestia: "Nazywam się Bond, James Bond". "Sukces 'Dr No' był spowodowany głodem tego typu bohaterów jak Bond" - ocenia Michał Grzesiek, autor książki o filmach z Jamesem Bondem.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Kim tak naprawdę jest Frank?

  Michael Fassbender - po wielkich kreacjach w "Głodzie", "Wstydzie" i "Zniewolonym" - po raz pierwszy występuje w komediowej roli, która udowadnia jego niebywały talent i wszechstronność. Tym razem wciela się w postać tytułowego Franka, charyzmatycznego lidera muzycznego zespołu.

Wideo na temat: daniele głódzia
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Kobieta w czerni

  Gwiazda "Harry'ego Pottera" Daniel Radcliffe w mrocznej adaptacji bestsellerowej powieści grozy. Arthur - młody notariusz przyjeżdża do Crythin Gifford, aby uporządkować sprawy spadkowe zmarłej mieszkanki tego małego miasteczka. Miejscowi nie pomagają prawnikowi. Sam będzie musiał zmierzyć się z tajemniczą przeszłością kobiety. W jej opuszczonym domu czeka go prawdziwy koszmar.

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...