• Informacje na temat:

  dannii minogue aktorka

Artykuły na temat: dannii minogue aktorka
 • Julian McMahon i Meg Ryan razem?

  Wygląda na to, że Meg Ryan, ikona komedii romantycznych, wróciła do randkowania. Aktorka spotyka się ostatnio z Julianem McMahonem, australijskim gwiazdorem serialu "Bez skazy".

 • Minogue kończy ze śpiewaniem!

  Australijska wokalistka pop Dannii Minogue chce się w całości poświęcić karierze aktorskiej.

 • Meg Ryan z serialowym gwiazdorem

  Wygląda na to, że ikona komedii romantycznych - Meg Ryan - wróciła do randkowania. Aktorka spotyka się ostatnio z australijskim gwiazdorem serial u "Bez skazy" - Julianem McMahonem.

 • Zakochana królowa romansów

  Meg Ryan znów jest zakochana! Wygląda na to, że aktorce zbrzydła wreszcie samotność. Czyżby znalazła wreszcie mężczyznę "bez skazy"?

Wideo na temat: dannii minogue aktorka
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.