• Informacje na temat:

  danny devito producent

Artykuły na temat: danny devito producent
 • "Dorwać małego": Kolejny serialowy remake

  ...uciec i w Los Angeles pojawiają się jego "znajomi". W oryginale z 1995 roku wystąpili m.in. John Travolta (który za rolę w tym filmie otrzymał Złoty Glob), Rene Russo, Gene Hackman, Danny DeVito(...)Za sterami projektu stanie producent wykonawczy serialu "Shameless: Niepokorni", Davey Holmes ("Terapia", Układy", "Gdzie pachną stokrotki"). Fabuła serialu osnuta wokół losów Milesa Daly'ego...

 • Danny DeVito reżyseruje

  Danny DeVito ( "Be Cool" , "Duża ryba" ) postanowił wyreżyserować pilotażowy odcinek serial u komediowego "Queen B". Bohaterkę filmu produkowanego przez stację telewizyjną Fox zagra Alicia Silverstone ( "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie" , "Clueless" ).

 • "Teoria wielkiego podrywu": Doktor Cooper spotyka doktora Browna

  Akademia Telewizyjna wyróżniła go nagrodą Emmy w kategorii najlepsza rola drugoplanowa. W produkcji wystąpili również Judd Hirsch oraz Danny DeVito.

 • Danny DeVito kłótliwym sąsiadem

  Danny DeVito ( "Starsza pani musi zniknąć" ) oraz Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" ) spotkają się na planie komedii "All Lit Up", kolejnego projektu duetu Johna Whitesella ( serial "Świat pana trenera") w roli reżysera oraz Dona Rhymera (scenariusz do filmu "Śnięty Mikołaj 2" ) jako scenarzysty. Panowie pracowali już wspólnie przy okazji realizacji "Agenta XXL 2" .

 • Danny DeVito za całokształt

  Słynny amerykański aktor, reżyser i producent filmowy - Danny DeVito - odbierze nagrodę za dorobek życia na tegorocznym międzynarodowym festiwalu filmowym, który rozpoczyna się w piątek w czeskich Karlowych Warach.

 • Danny DeVito w ogniu pracy

  Danny DeVito ( "Dorwać małego" , "Smoochy" ), Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN 2" ), Edie Falco ( "Rodzina Soprano" ) i Ray Liotta ( "Wielki podryw" , "Tożsamość" ) zagrają główne role w filmie "Family of the Year". Przygotowywany projekt będzie komedią o przygodach pewnej rodziny przeprowadzającej się do nowego miasta. Za kamerą stanie Joel Zwick, twórca "Mojego wielkiego greckiego

 • Danny DeVito i Kate Hudson na planie

  Hollywoodzka wytwórnia Paramount Pictures przygotowuje się do realizacji kolejnej komedii romantycznej, zatytułowanej "How To Lose A Guy In 10 Days". Reżyserem filmu ma być Danny DeVito ( "Człowiek z Księżyca" , "Na skróty", "Marsjanie atakują!"), a do głównej roli kobiecej producenci starają się pozyskać Kate Hudson ( "U progu sławy" , "Dr T i kobiety" , "Wszystko o Adamie" ).

 • Jak Danny DeVito walczył o "Pulp Fiction"?

  Większość kinomanów kojarzy Danny'ego DeVito - aktora o wzroście metr pięćdziesiąt - z hitowymi komediami z lat 80. i 90. Gwiazdor jest jednak również reżyserem i producentem. Jednym z filmów, do którego powstania się przyczynił, jest "Pulp Fiction".

 • Arnold Schwarzenegger, gwiazdor kina akcji ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ), gubernator Kalifornii, postanowił otoczyć się przyjaciółmi, którzy mają pomóc mu w zarządzaniu stanem. Do Kalifornijskiej Komisji Filmowej dołączyło pięciu nowych członków, w tym Danny DeVito ( "Duża ryba" ) i Clint Eastwood ( "Kosmiczni kowboje" ).

 • Neve Campbell u DeVito

  Neve Campbell ( "The Company" , "Krzyk" ) wystąpi u boku Rona Livingstona ( "Cooler" , "Adaptacja" ) w komedii "Relative Strangers", nad produkcją którego czuwa Danny DeVito ( "Duża ryba" , "Tajemnice Los Angeles" ). Prace na planie filmu ruszą w pierwszej połowie 2005 roku.

Wideo na temat: danny devito producent
 • Trans

  Simon (James McAvoy) to licytator sztuki, który dołącza do złodziei, żeby ukraść obraz wart miliony dolarów. W trakcie kradzieży doznaje urazu i traci przytomność - po przebudzeniu się odkrywa, że stracił pamięć i nie wie, gdzie schował skradzione dzieło sztuki. Kiedy przywódca gangu (Vincent Cassel) dochodzi do wniosku, że tortury nie pomogą wyciągnąć z Simona informacji, zatrudnia hipnoterapeutkę (Rosario Dawson). Kobieta zgłębia podświadomość Simona, co prowadzi do zatarcia granic między...

 • 127 godzin

  "127 godzin" to najnowszy film Danny'ego Boyle'a - reżysera obsypanego Oscarami "Slumdoga. Milionera z ulicy". To prawdziwa historia Arona Ralstona (w tej roli James Franco) - alpinisty, który przeżył tragiczny wypadek podczas wspinaczki w kanionach w Utah. Spadł na niego głaz, który unieruchomił mu rękę i uniemożliwił poruszanie się. Aron spędził tak pięć dni wspominając przyjaciół, ukochane, rodzinę, a nawet dwie alpinistki, które mijał po drodze. Po pięciu dniach, będąc na skraju...

 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...