• Informacje na temat:

  danuta bukowska aktorka

Artykuły na temat: danuta bukowska aktorka
 • "Klan": Danuta Kowalska spisała dzieje swej rodziny

  Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", przez kilka ostatnich lat zbierała materiały do książki, o napisaniu której myślała od dawna. Pod koniec 2013 roku jej marzenie wreszcie się spełniło - album "Ocalić od zapomnienia..." autorstwa aktorki wreszcie ukazał się na księgarskim rynku!

 • Maciąg tancerką kabaretową

  Katarzyna Maciąg wraca na ekran. Od wiosny zobaczymy aktorkę w nowym serialu TVP "1920. Wojna i miłość".

 • Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Gwiazdy "Klanu", czyli najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, chętnie i często zapraszane są do udziału w innych produkcjach. Kolejnym przykładem jest Danuta Kowalska, którą będzie można zobaczyć w jednym z odcinków "Prawa Agaty".

 • Ostaszewska była mężczyzną!

  W niezwykle malowniczej okolicy, na zamku w krakowskich Przegorzałach trwają zdjęcia do najnowszego filmu Jacka Bromskiego "Uwikłanie".

 • W święta została babcią!

  Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", do końca życia zapamięta minione święta. Dlaczego?

 • Film dla widza bardzo inteligentnego

  W poniedziałek, 30 maja, w Krakowie, odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Jacka Bromskiego - "Uwikłanie". Obraz oparty na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego opowiada o prokuratorsko-policyjnym śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa.

 • Szykuje się do ślubu

  Danuta, którą gra w "Klanie", zdobyła serce Stjepana (Roman Frankl) i sympatię widzów. - To stąpająca po ziemi romantyczka - mówi aktorka Danuta Kowalska.

 • Polski film, jakiego dawno nie było

  "Uwikłanie" - nowy film Jacka Bromskiego oparty na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego - opowiada o prokuratorsko-policyjnym śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa.

 • Joanna Krupa zagra w filmie Bromskiego

  Blond piękność Joanna Krupa , modelka i aktorka mieszkająca na stałe w USA, zagra w nowym filmie Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Wcieli się w lekarkę.

 • Maciąg tancerką kabaretową

  .... - Odnajduję się bez problemu w męskim gronie. Na planie przeważnie jest większość mężczyzn, a jeszcze w takim serialu jak ten, to już w ogóle. Ale bardzo to lubię... - ujawniła aktorka. Maciąg zyskała(...). Natomiast dla mnie to było już jakiś czas temu. Zupełnie nie da się porównać tego z serialem "1920. Wojna i miłość" - przyznała aktorka. W roli marszałka Piłsudskiego w "1920. Wojnie i miłości" zobaczymy...

Wideo na temat: danuta bukowska aktorka
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....