• Informacje na temat:

  danuta i joanna

Artykuły na temat: danuta i joanna
 • Danuta Stenka przeżywa śmierć przyjaciela. Wielki cios!

  Wszyscy wiedzieli, że ciężko chorował, ale mieli nadzieję na cud. Ten się jednak nie zdarzył. Danuta Stenka z ogromnym smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci niespełnionej miłości.  O tym, że Ryszard Peryt (†71 l.) odszedł na zawsze, poinformowała w mediach społecznościowych Joanna Trzepiecińska. "Dziękuję Ci za piękne opowieści o Bogu, operze, Hildegardzie z Bingen i miłości do D." - napisała...

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Danuta Szaflarska jest coraz słabsza? Nie może grać!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Danuta Szaflarska powoli wraca do zdrowia. Przypomnijmy, że w styczniu aktorka przewróciła się na scenie warszawskiego teatru i złamała sobie kość biodrową. Konieczne(...), w którym miała wystąpić Danuta Szaflarska, po raz kolejny została przesunięta. "Czekamy na panią Danutę. Aktorka wraca do zdrowia, czuje się już dobrze i wychodzi na prostą. Ale nie wiem, czy jest...

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"!

  Po płycie "La Revolucion" (z pamiętnym "hitem" "Filiżanka") Michał Wiśniewski najwyraźniej zamierza - przynajmniej na chwilę - zrobić sobie rozbrat z muzyką.

 • "Lekarze": Danuta Stenka flirtuje z życiem

  ...- powiedziała Danuta Stenka. Jak już wspomniano, spora część książki jest poświęcona życiu zawodowemu aktorki, w tym spotkaniom z ludźmi, którzy wyznaczali jej artystyczne szlaki. Wieczór uświetnili swoją obecnością rodzina, przyjaciele i znajomi aktorki. Po autograf stanęli: Izabela Cywińska, Artur Żmijewski z żoną, Joanna Klimas, Marcin Hycnar, Aleksandra Justa i wielu innych.

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Brodzik zagra Danutę Wałęsę?

  Jak podaje magazyn "Na żywo", Danuta Wałęsa marzy, by w jej postać wcieliła się... Joanna Brodzik, którą podziwia w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Co więcej, uważa ona, że aktorka jest do niej łudząco podobna. Zdjęcia mają rozpocząć się w listopadzie. W filmie zobaczymy Monicę Bellucci, która zagra włoską dziennikarkę Orianę Fallaci. Wajda chciałby również, by w jego nowej produkcji pojawiła się...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Joanna Krupa zagra w filmie Bromskiego

  Blond piękność Joanna Krupa , modelka i aktorka mieszkająca na stałe w USA, zagra w nowym filmie Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Wcieli się w lekarkę.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: danuta i joanna
Dyskusje na temat: danuta i joanna
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska płakała w sylwestra!

  mierna aktorka ..... cóż takie osiągnięcia ja Krysia Feldman, Krysia Janda, Danuta Stenka, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Anna Przybylska, Barbara Brylska, Joanna Brodzik, Danka Stenka, Małgocha Braunek itd ....... nie wstyd Ci kobieto? miej do siebie szacunek a nie do kasy

 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ...Agata Kulesza, Kinga Preis, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka, Urszula Grabowska - tylko kilka przykładów pierwszych z brzegu. Młode: np. Joanna Kulig. Utalentowanych aktorek nam nie brakuje, problem w tym, że na ekranie telewizora wciąż na siłę lansowane są te same twarze, a najciekawsze można zobaczyć głównie w teatrach.

 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  , Bożena, Brenda, Bronisława,Carmen, Cecylia, Celestyna, Celia, Celina, Cyntia, Cyryla, Czcibora, Czesława, Dagmara, Dagna, Dalia, Daniela, Danuta, Daria, Dawida, Dąbrówka, Delfina, Diana, Dionizja(...), Janina, Jaromira, Jerosława, Joachima, Joanna, Jolanta, Jordana, Jowita, Józefa, Józefina, Judyta, Julia, Julianna, Julita, Justyna , Kaja, Kajetana, Kalina, Kalista, Kamila, Karina, Karola

 • Re: Elżbieta Bosak (Danuta Stenka)

  Oglądam tylko ze względu na Panią Danusię, DO REŻYSERÓW - POWIĘKSZCIE ROLĘ ELŻBIETY BOSAK DO MAXIMUM!!!

 • Re: Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Nowa Lucyna Nowak (Małgorzata Kożuchowska) Klaudia Nowak (Małgorzata Socha) Paulina (Joanna Koroniewska) Ola (Daria Widawska) Halina (Danuta Stenka) Agnieszka Kwiatkowska (Paulina Chylewska) Julia (Klaudia Halejcio) i Paweł (Tomasz Barański)

 • Re: Grobowiec rodziny Lubiczów, w którym spo...

  Klan Pn i Pt Wrzesień Na planie TVP 1 godz 18.00 sezon 2 Basia Lubicz (Magdalena Walach) Klaudia Lubicz (Kinga Rusin) Joanna Lubicz (Katarzyna Bujakiewicz) Sandra (Katarzyna Zielińska) Michał (Piotr Polk) Krystyna (Danuta Stenka) Weronika (Anna Mucha)