• Informacje na temat:

  danuta kowalska - aktorka

Artykuły na temat: danuta kowalska - aktorka
 • Danuta Kowalska została babcią!

  Aktorka Danuta Kowalska (62 l.) nie posiada się ze szczęścia...

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Danuta Kowalska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

  Danuta Kowalska (63 l.), aktorka znana m.in. z roli Elizy z "Barwach szczęścia", ma swój sposób na świetny wygląd.

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.

 • Danuta Kowalska: Wraz z sukcesami zawodowymi pojawiły się w jej życiu problemy

  Choć odnosiła znaczne sukcesy zawodowe, w latach 90. Danuta Kowalska (63 l.) zdecydowała się podjąć trudną decyzję - przerwała karierę aktorską i zajęła się czymś zupełnie innym. Co się za tym kryło?

 • Danuta Stenka: To wciąż jej czas

  W poniedziałek, 10 października, okrągłe 50. urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich aktorek - Danuta Stenka. Przypomnijmy sobie, za co pokochali ją widzowie?

 • "Klan": Danuta Kowalska spisała dzieje swej rodziny

  Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", przez kilka ostatnich lat zbierała materiały do książki, o napisaniu której myślała od dawna. Pod koniec 2013 roku jej marzenie wreszcie się spełniło - album "Ocalić od zapomnienia..." autorstwa aktorki wreszcie ukazał się na księgarskim rynku!

 • Musiałam dojrzeć

  Nieważne, czy gra George Sand, Pomponię Grecynę czy zwykłą Annę Kowalską, zawsze jest równie wiarygodna. Mimo że dość późno zadebiutowała na dużym ekranie, w ciągu kilkunastu lat stworzyła wiele wybitnych kreacji, które przejdą do historii polskiego kina. Obecnie Danuta Stenka pracuje na planie nowego filmu Jacka Bromskiego "Uwikłanie".

 • Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Gwiazdy "Klanu", czyli najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, chętnie i często zapraszane są do udziału w innych produkcjach. Kolejnym przykładem jest Danuta Kowalska, którą będzie można zobaczyć w jednym z odcinków "Prawa Agaty".

 • Jubileusz Krystyny Jandy

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończy 60 lat. Aktorka będzie świętować urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

Wideo na temat: danuta kowalska - aktorka
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: danuta kowalska - aktorka
 • Re: "07 zgłoś się": Borewicz dostał ofertę pracy... detektywa

  Do okularnika, ta aktorka to Danuta Kowalska:-)

 • Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Super że pani Danuta wróciła na ekran .Śliczna i super aktorka. Spotykam ją czasami - zawsze elegancka i z klasą . Dużo słów uznania . pozdrawiam Anna

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  ja tam nie widzę, że ma botoks. Wygląda naturalnie, ma zmarszczki i mimiczna twarz. Mnie się ona podobała zawsze. A była swojego czasu prawdziwą gwiazdą nie tabloidową i grała nie tylko w Och Karol, wystarczy o niej poczytać - 40 filmów. Dobra aktorka, którą zawsze dobrze chętnie się ogląda.

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  To zadziwiające, że tak krytykujecie aktorów z seriali i seriale a jednak oglądacie . To jaką rolę ma aktor czy aktorka to chyba nie jest od nich zależne tylko od twórców serialu. I skąd w was tyle złości chyba tak naprawdę nie wiecie o co wam chodzi i tak naprawdę nic wielkiego w życiu nie przeżyliście ?

 • Re: Dziewczyna Borewicza u Lubiczów!

  pseudo dr. HL - Danuta Kowalska to zdolna i dobra aktorka!!!!. Teraz byle celebrytkę, która nic nie potrafi zwą gwiazdą, a Pani Kowalska to aktorka naprawdę 100% i zawodowa, prawdziwa gwiazda tamtych lat. Nie wiem ile masz lat Emilko i dr. ale nic nie wiecie na ten temat. Żyjecie w wirtualnym świecie, w którym anonimiwość pozwala na głupie i niestosowne komentarze