• Informacje na temat:

  danuta lato fotos

Artykuły na temat: danuta lato fotos
 • ​"Na dobre i na złe": Przyjaciele mówili na nią Duśka

  Minęła dziesiąta rocznica śmierci aktorki, która w pamięci szerokiej widowni zapisała się jako siostra Danuta z "Na dobre i na złe". Los zadrwił z niej okrutnie. Nowotwór zabił ją w momencie, gdy po latach pracy zyskała popularność i prawdopodobnie czekały na nią kolejne atrakcyjne propozycje zawodowe, a w życiu prywatnym odnalazła swoją drugą połowę.

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Łódź: Festiwal Muzyki Filmowej

  Wernisaż wystawy fotosów, plakatów i programów przedwojennego kina polskiego oraz rysunków i karykatur autorstwa kompozytora Henryka Warsa, zainaugurował w piątek, 3 czerwca, w Muzeum Kinematografii w Łodzi, VIII Festiwal Muzyki Filmowej. W programie trzydniowej imprezy znalazły się m.in. koncerty oraz projekcje filmów z muzyką bohatera imprezy - Henryka Warsa.

 • VIII Festiwal Muzyki Filmowej

  Najbardziej znany przedwojenny kompozytor Henryk Wars będzie bohaterem VIII Festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w dniach 3-5 czerwca w Łodzi. W programie trzydniowej imprezy znajdą się m.in. koncerty, wystawy oraz projekcje filmów z muzyką Warsa.

 • Złote Anioły Tofifest czekają

  Ponad 100 filmów w kilkunastu pasmach i czterech konkursach. Nagrody specjalne dla Kazimierza Kutza, Małgorzaty Szumowskiej i Magdaleny Berus. Unikatowe przeglądy kina Kolumbii, Syrii i Rumunii. To tylko niektóre z atrakcji w programie 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który ogłoszono podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.