• Informacje na temat:

  danuta lato galeria

Artykuły na temat: danuta lato galeria
 • Danuta Stenka w nowej roli

  Danuta Stenka, czyli Elżbieta Bosak z nowego serialu "Lekarze", Krystyna Tkacz i Zdzisław Wardejn, czyli Francesca i Bolesław z "Ja to mam szczęście!", przygotowują się do premiery "Przebudzenia", które już wkrótce pojawi się na afiszu warszawskiego Teatru Syrena.

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • Nie znosi swojego odbicia w lustrze

  Danuta Stenka, czyli Elżbieta Bosak z nowego serialu "Lekarze", nigdy nie uważała się za... piękność. Aktorka żartuje, że gdyby mogła, doczepiłaby sobie długie, smukłe nogi i naprawiła nos rozbity w trzeciej klasie podstawówki.

 • Wręczono Złote Kaczki

  W poniedziałek, 5 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie wręczono Złote Kaczki, nagrody w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film". Już po raz 45. czytelnicy "Filmu" wybrali swe ulubione dzieła i twórców. Tegorocznymi laureatami zostali: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Michał Lorenc, Piotr Bujnowicz oraz filmy: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" oraz "Gladiator".

 • "Czas honoru": Jan Englert świętuje 60-lecie pracy artystycznej!

  ...wybitnego artysty, w którym uczestniczyli m.in. jego koleżanki i koledzy po fachu i przyjaciele z planu "Czasu honoru" - Danuta Stenka, Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski i Jakub Wesołowski. Swą...

 • Półmetek w Gdyni: Bez faworyta

  30. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazł się wczoraj na półmetku. Większość zapowiadanych gości jest już na miejscu, w kuluarach zrobiło się tłoczno. Nie pojawił się jeszcze film, który można by uznać za faworyta konkursu, jednak wiele ciekawie zapowiadających się obrazów czeka jeszcze na festiwalową premierę.

 • Benefis Jana Kobuszewskiego

  ...", Ewa Wencel, czyli Helena z "Czasu honoru", Ewa Ziętek, czyli Marta Gabriel z nieodżałowanych "Złotopolskich", Lucyna Malec, czyli Danuta Zimińska z "Na Wspólnej", oraz Ewa Kasprzyk, czyli Elżbieta Żak...

 • Irańskie "Sceny z życia małżeńskiego"

  Szpiegowski thriller "Elita zabójców" z Jasonem Stathamem i Robertem De Niro to jedna z pięciu produkcji, które w piątek trafiają na ekrany polskich kin. Wydarzeniem tygodnia jest jednak premiera irańskiego dramatu "Rozstanie", laureata Złotego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość" i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", to najwięksi tryumfatorzy tegorocznej, XVIII. edycji Telekamer "Tele Tygodnia" 2015. Sprawdź, kto jeszcze został nagrodzony!

 • 27. Tarnowska Nagroda Filmowa

  19 polskich filmów wyprodukowanych w ostatnim roku będzie walczyć w konkursie 27. Tarnowskiej Nagrody Filmowej, który rozpocznie się w piątek, 19 kwietnia. Nagrodę za całokształt twórczości i wkład w polską kinematografię odbierze podczas festiwalu Jan Nowicki.

Wideo na temat: danuta lato galeria
 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • Genua. Włoskie lato

  "Genua. Włoskie lato" w reżyserii znakomitego Michaela Winterbottoma, to chwytająca za serce, ale i cierpka opowieść o miłości i sile przebaczenia. Twórca za swoją najnowszą produkcję został uhonorowany nagrodą w kategorii "Najlepszy Reżyser" na ubiegłorocznym Festiwalu w San Sebastian. Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej,...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...