• Informacje na temat:

  danuta stenka wiek

Artykuły na temat: danuta stenka wiek
 • Danuta Stenka i Beata Ścibakówna pożarły się o rolę w serialu

  ...sytuacja napawa mnie nie tyle lękiem, co smutkiem, bo stajemy się przecież jak drzewa bogatsi o kolejne słoje, wielowarstwowi, ciekawsi. Dla aktorek ten wiek oznacza wyrok, zawodową śmierć(...) pracują razem w Teatrze Narodowym, ale nie utrzymują bliższych kontaktów. Choć Beata jest żoną dyrektora placówki, Jana Englerta, Danuta znacznie częściej występuje na narodowej scenie. - Główne role...

 • Danuta Stenka: To wciąż jej czas

  W poniedziałek, 10 października, okrągłe 50. urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich aktorek - Danuta Stenka. Przypomnijmy sobie, za co pokochali ją widzowie?

 • Dziś 52. urodziny Danuty Stenki

  Nie walczy z upływającym czasem, nie boi się zmarszczek i wierzy, że młodość można zatrzymać w sobie do późnej starości... Danuta Stenka, czyli doktor Elżbieta Bosak z "Lekarzy", dziś - 10 października - kończy 52 lata.

 • Danuta Stenka: Życie bez awantur

  Niegdyś nauczycielka języka rosyjskiego w wiejskiej szkole, dziś gwiazda filmu i sceny. Najlepsze role zaczęła dostawać po trzydziestce, bo jest jak wino, które z czasem nabiera mocy. Danuta Stenka (50 l.), z natury nieśmiała i wątpiąca w siebie, jest esencją dojrzałego piękna.

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  ...także kolejne wyzwanie, tym razem kryminalne. W nowym serialu Patryka Vegi "Instynkt" Danuta Stenka zagra nieugiętą panią detektyw. "To jest osoba, która polega głównie na swoim instynkcie. Nie(...) swojej metryki. - Mój wiek jest częścią mnie i tylko mając tyle lat, ile mam, jestem tą osobą, którą jestem - wyznała w jednym z wywiadów. Fakt, że urodziła się w małej wiosce na Kaszubach, zdaje się...

 • Stenka spełniła swoje marzenia

  Danuty Stenki, od lat uznawanej za jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek, nie da się łatwo zaszufladkować.

 • "Prokurator": Zawsze byłem na "nie"

  Znakomity polski aktor, od lat mieszkający w Australii. Był rewelacyjny w roli psychopatycznego gangstera Katiuszy w „Disco Polo” i jako zakochany w dr Bosak (Danuta Stenka) Leon Jasiński w serialu „Lekarze”. Teraz wraca na ekrany naszych telewizorów jako bez reszty oddany pracy warszawski prokurator, w serialu według pomysłu braci Miłoszewskich.

 • "Quo Vadis": Po rzymskiej prapremierze

  W czwartek, 30 sierpnia, w Auli Pawła VI w Watykanie o godzinie 18. rozpoczął się prapremierowy pokaz filmu "Quo Vadis" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Gościem honorowym uroczystości był papież Jan Paweł II.

 • Córka jest jej oknem na... modę

  Danuta Stenka, czyli doktor Elżbieta Bosak z "Lekarzy", nigdy nie była niewolnicą mody ślepo podążającą za najnowszymi trendami. Aktorka przyznaje, że autorytetem w sprawach związanych z tym, w co się ubrać, jest dla niej... córka, 14-letnia Wiktoria!

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

Wideo na temat: danuta stenka wiek