• Informacje na temat:

  danuta szaflarska szpital

Artykuły na temat: danuta szaflarska szpital
 • Danuta Szaflarska wraca do zdrowia!

  Danuta Szaflarska (101 l.) po wielu tygodniach została wreszcie wypisana ze szpitala. Powoli wraca do zdrowia.

 • Człowiek z żelaza i seks w chmurach

  Spośród aż 8 premier tygodnia najwięcej emocji wywołuje z pewnością "Iron Man 3". Na ekranach zobaczymy też "Stokera" z Nicole Kidman i Mią Wasikowski oraz nowy obraz Pedra Almodovara "Przelotni kochankowie". Stawkę uzupełniają polskie obrazy: dramat "Oszukane" oraz dokument "Inny świat" o Danucie Szaflarskiej.

 • Danuta Szaflarska nadal przebywa w szpitalu. "Miała odciąganą wodę z płuc"

  Danuta Szaflarska (101 l.) ostatnio nie czuje się najlepiej. Od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu i nie wiadomo, kiedy wróci do domu oraz do pracy.

 • Polsko-niemieckie zmagania z historią

  Niemiecki kandydat do Oscara "Barbara", szpiegowski kryminał "Alex Cross" oraz najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego "Pokłosie" trafiają w piątek na ekrany kin. Zestaw premier uzupełniają: nowa propozycja Kanadyjczyka Xaviera Dolana "Na zawsze Laurence", animacja "Hotel Transylwania" oraz dokument "Niech żyją Antypody".

 • Danuta Szaflarska dochodzi do zdrowia!

  Danuta Szaflarska może być przykładem dla wielu!

 • Trzy polskie filmy w kinach

  Aż trzy polskie filmy: "Janosik. Prawdziwa historia" wyreżyserowany wspólnie przez Agnieszkę Holland i jej córkę Katarzynę Adamik, nowoczesna "Balladyna" inspirowana utworem Juliusza Słowackiego oraz thriller Feliksa Falka "Enen" będzie można od dziś oglądać w naszych kinach.

 • Danuta Szaflarska czuje się już lepiej!

  Danuta Szaflarska (101 l.) jakiś czas temu trafiła do szpitala. Zmartwionych fanów uspokoiła jej wnuczka, która zapewniła, że artystka powoli powraca do zdrowia.

 • Danuta Szaflarska trafiła do szpitala! Co się stało?

  Danuta Szaflarska (100 l.) pomimo podeszłego wieku wydawała się okazem zdrowia. Jednak niedawno trafiła do szpitala. Co się stało?

 • Danuta Szaflarska jest coraz słabsza? Nie może grać!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Danuta Szaflarska powoli wraca do zdrowia. Przypomnijmy, że w styczniu aktorka przewróciła się na scenie warszawskiego teatru i złamała sobie kość biodrową. Konieczne była operacja. Kilka tygodni później Szaflarska po raz kolejny trafiła do szpitala. Tym razem miała problemy z oddychaniem i wyglądało to bardzo poważnie. Do tego stopnia, że aktorka została...

 • Danuta Szaflarska nie wraca na scenę! "Nie chce mi się"

  Danuta Szaflarska (101 l.) jeszcze niedawno z nadzieją wypowiadała się na temat możliwości powrotu do pracy. Teatr to dla niej drugi dom i tęskniła za sceną. Jednak problemy zdrowotne zweryfikowały zawodowe plany. W rozmowie z tabloidem aktorka oznajmiła, że nie planuje kolejnych występów. Wygląda więc na to, że odchodzi z teatru na zawsze.