• Informacje na temat:

  danuta z klanu

Artykuły na temat: danuta z klanu
 • "Diagnoza": Danuta Stenka odmówiła królowej polskich seriali

  Danuta Stenka, czyli profesor Bogna Mróz z "Diagnozy", dopiero 13 lat po ukończeniu studiów zagrała swą pierwszą dużą rolę serialową - Marię Jurewicz w "Bożej podszewce". Aktorka nie chciała grać w serialach... Odmówiła nawet Ilonie Łepkowskiej, która marzyła, by to właśnie ona wcieliła się w Marysię w "M jak miłość".

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • "Klan": Danuta Kowalska spisała dzieje swej rodziny

  Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", przez kilka ostatnich lat zbierała materiały do książki, o napisaniu której myślała od dawna. Pod koniec 2013 roku jej marzenie wreszcie się spełniło - album "Ocalić od zapomnienia..." autorstwa aktorki wreszcie ukazał się na księgarskim rynku!

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Gwiazdy "Klanu", czyli najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, chętnie i często zapraszane są do udziału w innych produkcjach. Kolejnym przykładem jest Danuta Kowalska, którą będzie można zobaczyć w jednym z odcinków "Prawa Agaty".

 • Dziewczyna Borewicza w "Klanie"

  Piękna aktorka, która zrobiła sobie dwudziestoletnią przerwę od zawodu, teraz postanowiła znów zagrać w serialu.

 • "Klan": Kto kupił dom Janusza?

  Zdradzamy, że w 2673. odcinku "Klanu" (emisja w środę 7 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) Vujkovic  z samego rana złoży wizytę Pawłowi w jego gabinecie w Elmedzie.Wyjaśni, że w Warszawie jest co prawda(...) jeszcze ciekawiej, podczas parapetówki gospodarz dostanie wiadomość smsową od żony.  Danuta poprosi, żeby jej nie szukał i nie dzwonił...  

 • "Nigdy w życiu!": Uroczysta premiera

  Jedna z najlepiej sprzedających się polskich książek ostatnich lat - "Nigdy w życiu!" Katarzyny Grocholi - trafia w końcu na ekrany. Uroczysta premiera filmu odbyła się w poniedziałek wieczorem, 9 lutego, w Warszawie. W piątek, 13 lutego, 60 kopii trafi do kin w całej Polsce. Bohaterów opowieści grają Danuta Stenka i Artur Żmijewski.

 • Danuta Kowalska: Wraz z sukcesami zawodowymi pojawiły się w jej życiu problemy

  Choć odnosiła znaczne sukcesy zawodowe, w latach 90. Danuta Kowalska (63 l.) zdecydowała się podjąć trudną decyzję - przerwała karierę aktorską i zajęła się czymś zupełnie innym. Co się za tym kryło?

 • Szykuje się do ślubu

  Danuta, którą gra w serialu, zdobyła serce Stjepana (Roman Frankl) i sympatię widzów. - To stąpająca po ziemi romantyczka - mówi grająca ją Danuta Kowalska.

Wideo na temat: danuta z klanu
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: danuta z klanu
 • Re: Czesia z „Klanu” w wersji maxi

  mloda mama mogla by troche schudnac ,bo kto powiedzial ze jak urodzila to musi byc gruba ,kiedys byla na okladkach Playboya ,szkoda ze nie dba o zdrowie ,chociaz dla HELENKI bo to duze obciazenie na serce ,kregoslup itd .. no I kto bedzie z mala biegal po parku???

 • Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Super że pani Danuta wróciła na ekran .Śliczna i super aktorka. Spotykam ją czasami - zawsze elegancka i z klasą . Dużo słów uznania . pozdrawiam Anna

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Gwiazda "Klanu""?a w ilu odcinkach tego tasiemca widzieliśmy tę aktorkę???????

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  wiedziałam nie oglądam już od dawna. Jaka z niej gwiazda Klanu???? Jaka z niej w ogóle gwiazda. Zagrała jedną rolę w filmie "Och Karol" i to wszystko. A teraz ma tak usztywnioną twarz botoksem, że(...) nawiasem mówiąc życzę Ci mieć 57 czy 58 lat i wyglądać tak jak Danuta Kowalska Powodzenia !!!

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Gwiazda "Klanu""?a w ilu odcinkach tego tasiemca widzieliśmy tę aktorkę??????? Dokładnie...gwiazda Klanu???? no bez jaj to po pierwsze, a po drugie, odkąd wróciła do grania to nie idzie patrzeć na jej sztywną nabotoksowaną twarz, nawet uśmiecha się sztucznie....fuj.

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Jaka z niej gwiazda Klanu???? Jaka z niej w ogóle gwiazda. Zagrała jedną rolę w filmie "Och Karol" i to wszystko. A teraz ma tak usztywnioną twarz botoksem, że wygląda jak monstrum. I po co to było ? sztuczna maska i nic więcej. Mogą sobie ręce podać z drugą "wielką gwiazdą" Orman, która gra żonę Piotra. Ona też wygląda jak Zombi....OHYDA!!!!!!

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  Jaka z niej gwiazda Klanu???? Jaka z niej w ogóle gwiazda. Zagrała jedną rolę w filmie "Och Karol" i to wszystko. A teraz ma tak usztywnioną twarz botoksem, że wygląda jak monstrum. I po co to było ? sztuczna maska i nic więcej. Mogą sobie ręce podać z drugą "wielką gwiazdą" Orman, która gra żonę Piotra. Ona też wygląda jak Zombi....OHYDA!!!!!! Skąd w was ludzie tyle złości .? Wszyscy aktorzy

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  ja tam nie widzę, że ma botoks. Wygląda naturalnie, ma zmarszczki i mimiczna twarz. Mnie się ona podobała zawsze. A była swojego czasu prawdziwą gwiazdą nie tabloidową i grała nie tylko w Och Karol, wystarczy o niej poczytać - 40 filmów. Dobra aktorka, którą zawsze dobrze chętnie się ogląda.

 • Re: Danuta Kowalska z "Klanu" do "Prawa Agaty"

  O co tak ucichł nam botoks ? Brakuje argumentów?