• Informacje na temat:

  danzel

Artykuły na temat: danzel
 • 18-letnia Polka podbije Hollywood?

  Drobna blondwłosa 18-latka próbuje swoich sił w aktorstwie już od czterech lat. Zagrała epizodyczne role w serialach takich, jak "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "Chirurdzy" czy "Aliens In America". Być może rok 2010 popchnie do przodu jej karierę. Jak informuje "Super Express", Paulina zagrała właśnie jedną z głównych ról kobiecych w horrorze "My soul to Take" u boku m.in. Danzela Whitakera...

 • Okupnik i Barański tańczą quickstepa

  Tatiana Okupnik i Tomasz Barański przygotowują na najbliższy odcinek "Tańca z Gwiazdami" quickstepa. Ponadto faworytów do zwycięstwa w show zobaczymy również jako... Adama i Ewę we freestylu.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • "Taniec z Gwiazdami": Pófinał bez Ewy Kasprzyk [9. odcinek]

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment nie awansowali do półfinału "Tańca z Gwiazdami". Najlepsi w ćwierćfinałowym odcinku byli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Taneczny Danzel poza kontrolą

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip "Outta Control" , w którym belgijski wokalista Danzel wciela się w uczestnika tanecznego konkursu talentów.

 • Danzel z lesbijką

  Belgijski wokalista Danzel wrócił do tego, co potrafi najlepiej - do przeróbek. Jego wersję dyskotekowego przeboju sprzed lat, "You Spin Me Round (Like A Record)" możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL.

 • Danzel bez tajemnic!

  Wraz z redakcją magazynu "Bravo" zapraszamy na czata z Danzelem, belgijskim królem muzyki dance. Spotkanie w środę (10 grudnia) o godz. 16.15.

 • Danzel w nowych aranżacjach

  Belgijski wokalista dance Danzel rozpoczął letnią trasę koncertową po Polsce. Na koncertach usłyszeć będzie można jego największe przeboje w nowych aranżacjach.

 • Danzel: Dlaczego Polska?

  Jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w Krajowym Finale 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006, który odbędzie się 28 stycznia, jest pochodzący z Belgii wokalista Danzel. Wielu z was zapewne interesuje fakt, dlaczego popularny piosenkarz zdecydował się zaprezentować piosenkę "Undercover", którą możecie posłuchać na stronach INTERIA.PL, właśnie w polskich eliminacjach? Z odpowiedzią na

 • Danzel: Tylko w Polsce!

  Dosyć niespodziewanie jednym z uczestników Krajowego Finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006, stał się belgijski wokalista Danzel. Cieszy się on wielką popularnością w naszym kraju, a w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział o powodach startu w polskich eliminacjach do Eurowizji, o przeboju "Undercover" , do którego teledysk możesz już zobaczyć na naszych stronach i swych najbliższych

Zdjęcia na temat: danzel