• Informacje na temat:

  daphne guinness

Artykuły na temat: daphne guinness
 • Filmowy hołd dla projektanta-samobójcy

  Arystokratka Daphne Guinness wystąpiła w filmie, który ma być hołdem dla jej nieżyjącego przyjaciela, Alexandra McQueena. Guinnes zawsze była jedną z najwierniejszych fanek projektantka, a także jego muzą.

 • Wydała fortunę na sukienkę

  Amerykańska gwiazda pop Lady Gaga zapłaciła rekordową sumę za sukienkę zaprojektowaną przez nieżyjącego już Alexandra McQueena.

 • Rekord "Scooby-Doo"

  Popularna amerykańska kreskówka "Scooby-Doo" pokonała przebojowych "Simpsonów" w walce o tytuł animowanego filmu, który ma największą liczbę wyemitowanych odcinków. W najbliższy piątek, 29 października, amerykańska stacja Boomerang pokaże 350. odcinek serii "Scooby-Doo" .

Zdjęcia na temat: daphne guinness
Wideo na temat: daphne guinness
 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...