• Informacje na temat:

  darek szok

Artykuły na temat: darek szok
 • "Barwy szczęścia": Szok! Uprowadzili synka rannej znajomej!

  ...​Ciężko ranna w wypadku Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) trafi do szpitala, a Darek (Andrzej Niemyt) przedstawi się policji jako... ojciec jej synka Grzesia (Noah Culbreth)!

 • Robert Sadowski nie żyje

  Kolejna tragedia dotknęła świat polskiego rocka. Po informacji o wypadku w którym zginął klawiszowiec Dżemu Paweł Berger, otrzymaliśmy wiadomość o śmierci gitarzysty Roberta Sadowskiego, muzyka znanego z współpracy z takimi wykonawcami jak Robert Gawliński i grupy Madame, Houk, czy Kobong. "Sadek" zmarł w środę wieczorem, 26 stycznia, na serce.

 • Przemysław Saleta odkrywa prawdę o "Azja Express"! Szok!

  Kuźniaka. Panowie od początku mieli trudności z wykonywaniem zadań. Jednym z powodów, dla którego tak się działo, był ich wygląd. Przemek i Darek są nie tylko postawnymi mężczyznami, ale również mają na(...), że panowie złamali regulamin. Chodziło o to, że Darek i Przemek mieli wysiąść z auta, którym się poruszali, pozwolić kierowcy odjechać, i wykonać zadanie. Panowie musieli zjeść jajko z ptasim...

 • "Brzmienia Krzaka nie da się zdominować"

  - Największą siłą Krzaka jest to, że przynosimy w dzisiejszy czas muzykę i sposób grania z lat 70. - mówi Leszek Winder, gitarzysta tej śląskiej formacji. Instrumentalna grupa blues-rockowa na scenie funkcjonuje z powodzeniem prawie 40 lat, a niedawno poszerzyła swój dorobek o koncertowy album "4 basy".

 • "Barwy szczęścia": Szok! Kajtek oskarżony o gwałt!

  ...wzięli to na siebie. Władek (Przemysław Stippa) też będzie obwiniał się, że nie dopilnował syna. Darek (Andrzej Niemyt) podejdzie do sprawy rozsądnie. Przypomni, że sąd może odebrać Sabinie Maję(...) zgłoszenie o próbie gwałtu. Według ich relacji Oliwka była w takim szoku, że dopiero następnego dnia złoży zeznania, od których  zależeć będzie, co grozi Kajtkowi. Władek i Sabina uwierzą synowi, że...

 • "Julia": Uciekająca panna młoda!

  - Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Iza Adamczyk (28 l.) na początku listopada pochwaliła się jednemu z tabloidów, że poślubiła kokainowego Dariusza K. Informacja ta właśnie została zweryfikowana!

 • Acid Drinkers w "Popliście"

  W niedzielę, 6 czerwca, gościem "Poplisty" w Polsacie będzie grupa Acid Drinkers. Najpopularniejszy polski zespół metalowy ostatnich 10 lat wydał właśnie 12. w karierze studyjną płytę, "Rock Is Not Enough", i z tej okazji spotka się z Maćkiem Rockiem, prowadzącym telewizyjną "Poplistę".

 • Edyta Górniak znów atakuje byłego męża: Allan przeżył szok!

  ...akceptowała nową sytuację. Darek i Iza Adamczyk wychowują bowiem 2,5-letnią córeczkę. "Allan bardzo przeżył tę zmianę. Wcześniej nie wiedział o tym, że w ogóle ma przyrodnią siostrę! Tata nie(...) "Allan przeżył szok i ma smutne serce, ale wspólnie z Piotrem dbamy o to, aby pozostawał w kontakcie ze swoim tatą" - oznajmia zatroskana mama. Czy to dlatego Górniak i jej ukochany prawnik nadal wahają...

 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

Wideo na temat: darek szok
 • TOTART czyli odzyskiwanie rozumu

  Rozwichrzona, porywająca opowieść o gdańskiej formacji artystycznej TOTART, która swoimi obrazoburczo-prześmiewczymi ujawnieniami rozsadzała ponurą, PRL-owską rzeczywistość lat 80-tych ubiegłego wieku. Z TOTARTu wywodzą się takie postaci naszej kontr- i pop-kultury jak Paweł Końjo Konnak, Ryszard Tymon Tymański, Darek Brzóska Brzóskiewicz czy Paweł Paulus Mazur. Co z totartowych ideałów udało się uratować w skomercjalizowanej rzeczywistości po roku 1989? I co się właściwie stało z duchowym...

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Nic do oclenia

  1 Styczeń 1993 roku - Zniesienie granic celnych w UE. Dwóch agentów służby celnej - jeden Belg i jeden Francuz - dowiaduje się, że ich posterunki graniczne, ta w francuskim Courquain i ta w belgijskim Koorkin, niedługo znikną. Frankofobiczny agent belgijskiej służby celnej, Ruben Vandevoorde zostaje zmuszony do stworzenia pierwszego mobilnego francusko-belgijskiego posterunku granicznego. Jego francuski partner, Mathias Ducatel, odbierany przez Rubena, jako odwieczny wróg, jest potajemnie...

Dyskusje na temat: darek szok