• Informacje na temat:

  daria widawska zęby

Artykuły na temat: daria widawska zęby
 • Daria Widawska: Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa

  Daria Widawska (40 l.) i jej mąż Michał w tym roku obchodzili 10. rocznicę ślubu. Aktorka nie kryje, że ma trudny charakter. Stara się jednak nie wszczynać awantur w towarzystwie dzieci. "Jestem straszliwie nerwowa i wybuchowa. Walczę z tym. Jednak kiedy następuje eksplozja, to jest naprawdę spektakularna" - mówi gwiazda.

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Daria Widawska: Podjęła ważne postanowienie

  Daria Widawska (39 l.) na swoje 40. urodziny chce wyglądać lepiej niż kiedykolwiek!

 • Do niedawna Daria Widawska (38) dzieliła czas między aktorstwo, męża i synka. Wkrótce jej rodzina się powiększy. Aktorka oczekuje narodzin drugiego dziecka. Jaki podział obowiązków obowiązuje w jej(...) wszystko działało bez zarzutów? Daria Widawska: - Staram się precyzyjnie planować wszystko z mężem, np. kto i kiedy odbiera Iwa z zajęć. Jeśli w tym samym czasie wypadnie nam coś niespodziewanego, co...

 • Daria Widawska nie lubi się całować z... Tomaszem Karolakiem!

  Daria Widawska potrafi być szczera do bólu. Właśnie ujawniła, dlaczego nie lubiła całować się z Tomkiem Karolakiem, gdy grali razem w serialu "39 i pół". Nigdy byście nie zgadli!

 • Daria Widawska wraca do gry

  Po około rocznej przerwie na mały ekran powraca Daria Widawska. Najpierw zobaczymy ją w "Rezydencji" w TVP 1, a w przyszłym roku również w "Prawie Agaty" produkowanym przez TVN.

 • Widawska: z Karolakiem rozumiemy się w pół słowa

  Niebawem rozpocznie się drugi sezon serialu "Prawo Agaty". Występująca w nim Daria Widawska opowiada o swoich serialowych doświadczeniach oraz o pomaganiu potrzebującym.

 • Widawska wściekła na Horodyńską

  Przed kolejną imprezą Daria Widawska z pewnością nie poprosi Joanny Horodyńskiej , by wybrała jej kreację...

 • Widawska mówi o swojej chorobie

  Po ciężkiej chorobie Daria Widawska nareszcie wróciła do zdrowia. Chociaż w szpitalu schudła kilkanaście kilogramów, twierdzi, że jest już zupełnie zdrowa.

 • “Prawo Agaty": Agata zaliczy wpadkę!

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) pogrąży się w chaosie. Powód? Dorota (Daria Widawska) wyjedzie do Gdańska, Okońska (Małgorzata Kożuchowska) zrezygnuje z adwokatury, Bartek (Michał Mikołajczak) będzie niańczył swoje dziecko, a Przybysz zaliczy ciążową wpadkę!

Zdjęcia na temat: daria widawska zęby
Wideo na temat: daria widawska zęby
 • Zanim noc nas nie rozdzieli

  Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia...

 • Żyła sobie baba

  Lata 1909-1921. Rosyjska wioska przeżywa ciężkie chwile: wojnę światową, rewolucję, wojnę ojczyźnianą. Film opowiada historię Baby, zwykłej prawosławnej dziewczyny z bezimiennej rosyjskiej wsi. Nie za ładnej, ale też nie za brzydkiej. Może tylko nieco nieporadnej i naiwnej. Przez pryzmat jej życia i miłości zostają ukazane losy państwa i krwawe karty historii. Poprzez Babę i jej zmagania poznajemy również skomplikowane relacje międzyludzkie panujące w wiosce, niepisane reguły, które definiują...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").