• Informacje na temat:

  daria widowiska

Artykuły na temat: daria widowiska
 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • "Pasja": Na razie koniec z pokazami

  Mel Gibson ( "Waleczne serce - Braveheart" , "Byliśmy żołnierzami" ) nie zgodził się na dalsze pokazy swojego najnowszego filmu w Watykanie. "The Passion of the Christ" , opowiadający o ostatnich godzinach życia i męce Jezusa na krzyżu, watykańscy dostojnicy obejrzeli kilka dni temu na jedynym, zamkniętym pokazie. Twórcy widowiska tłumaczą, że dzieło nie zostało jeszcze ukończone.

 • W październiku w Łodzi 3D Image Festival

  Międzynarodowy festiwal filmów realizowanych w technologii 3D odbędzie się w październiku w Łodzi. Jego pierwsza edycja dedykowana będzie Alainowi Derobe - jednemu z największych specjalistów europejskich w pracy nad efektami 3D - poinformowała PAP Katarzyna Łuczak z biura prasowego imprezy.

 • Filmowy 3D Image Festival

  Pokazy największych światowych produkcji filmowych zrealizowanych w technologii 3D, konkurs filmowy, warsztaty i konferencje znajdą się w programie pierwszego 3D Image Festival, który w niedzielę, 20 października, wieczorem rozpoczął się w Łodzi.

 • "Must Be The Music": Pierwsza finalistka?

  W pierwszym odcinku muzycznego show Polsatu zobaczyliśmy Katarzynę Moś, która zdaniem jurora Adama Sztaby jest kandydatką do finału. Poza tym było dużo pozytywnych akcentów z całego świata.

 • Fan fanom

  "Naznaczony" , reż. James Wan, USA 2011, dystrybutor: Vision Film, premiera kinowa: 22 lipca 2011

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

Wideo na temat: daria widowiska
 • Zanim noc nas nie rozdzieli

  Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia...

 • Żyła sobie baba

  Lata 1909-1921. Rosyjska wioska przeżywa ciężkie chwile: wojnę światową, rewolucję, wojnę ojczyźnianą. Film opowiada historię Baby, zwykłej prawosławnej dziewczyny z bezimiennej rosyjskiej wsi. Nie za ładnej, ale też nie za brzydkiej. Może tylko nieco nieporadnej i naiwnej. Przez pryzmat jej życia i miłości zostają ukazane losy państwa i krwawe karty historii. Poprzez Babę i jej zmagania poznajemy również skomplikowane relacje międzyludzkie panujące w wiosce, niepisane reguły, które definiują...

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...