• Informacje na temat:

  darius danesh

Artykuły na temat: darius danesh
 • Darius: Szkocki Robbie Williams?

  W ostatni weekend gościł w Polsce Darius, 22-letni piosenkarz i kompozytor z Glasgow, który ma na swoim koncie udział w finale brytyjskiej wersji programu "Idol", a także jego konkurenta "Popstars". Właśnie wydał swą debiutancką płytę "Dive In" i w ramach jej promocji przyjechał również do nas.

 • Darius: Wizerunek Tatu to ściema

  21 letni szkocki wokalista Darius Danesh, jeden z finalistów angielskiego programu "Idol", odniósł się do zamieszania, jakie powstało w Wielkiej Brytanii wokół rosyjskiego duetu Tatu. Piosenkarz twierdzi, że silnie erotyczny wizerunek dziewcząt jest tylko najzwyklejszą w świecie zagrywką marketingową.

 • Trzeci "Idol" podbija Wielką Brytanię

  Po ogromnych sukcesach Willa Younga i Garetha Gatesa swoją szansę na podbicie brytyjskiej listy przebojów otrzyma Darius Danesh, kolejny z uczestników brytyjskiej edycji programu "Idol". Na sklepowych półkach pojawił się w poniedziałek, 29 lipca, jego debiutancki singel "Colourblind".

 • "Nie poszedłem na kompromis"

  Darius Danesh to szkocki piosenkarz i kompozytor rodem z Glasgow, w którego żyłach płynie arabska krew. Komponuje od 13. roku życia, gra na gitarze. Sławę przyniósł mu udział w finale angielskiej(...) albumie Dariusa, "Dive In" (2003), znalazł się w pełni nowy materiał, bez żadnego coveru. Wokalista pracował nad płytą wspólnie ze Stevem Lillywhitem, niegdyś znanym angielskim producentem, a obecnie