• Informacje na temat:

  dariusz doda

Artykuły na temat: dariusz doda
 • Skandalistka Doda (32 l.) pochwaliła się w tabloidzie, że nie tylko dostała pozwolenie na broń, ale i sprawiła sobie prawdziwą spluwę. Zdaniem detektywa Rutkowskiego to skandal, gdyż celebrytka "jest niezrównoważona".

 • Czy Górniak utrze nosa Dodzie?

  Dorota "Doda" Rabczewska i Edyta Górniak wystąpią razem w nowym show "Diwy". Rozmowy prowadzone są też z Marylą Rodowicz i Justyną Steczkowską.

 • Doda na wakacjach z 46-letnim milionerem

  Doda spędziła kilka przepełnionych luksusem dni w towarzystwie swojego nowego przyjaciela, biznesmena Dariusza .

 • Górniak z byłą menedżerką Dody?

  Czy Edyta Górniak zamierza zatrudnić Maję Sablewską, byłą menedżerkę Dody?

 • Doda nie przyznała się do winy

  Doda nie przyznała się w środę (5 października) w stołecznym sądzie do prokuratorskiego zarzutu obrazy uczuć religijnych dwóch osób określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Sądzonej z oskarżenia publicznego Dorocie Rabczewskiej grozi do dwóch lat więzienia.

 • Doda gwiazdą dekady

  Doda oraz Ewa Farna zostały głównymi triumfatorkami nagród Viva Comet 2010.

 • Nergal nigdy nie kochał Dody?

  ...nimi. Ale także, ponieważ nie mówi wszystkiego. Powody ich rozstania są zupełnie inne. Doda dobrze pamięta dzień, kiedy w jego telefonie komórkowym znalazła zdjęcie. Był na nim z dziewczyną. Od razu(...) rozstanie, oboje leczyli po nim serca. To bardzo ich do siebie zbliżyło - opowiada znajomy Nergala. Zdjęcie, które znalazła Doda w jego telefonie, nie było jednak pamiątką z przeszłości. Data wskazywała...

 • Doda do duchownego: Jest ksiądz na mnie obrażony?

  Doda nie przyznała się w stołecznym sądzie do prokuratorskiego zarzutu obrazy uczuć religijnych dwóch osób określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła".

 • "Klan": Bolek musi zwolnić Darka albo Brajana

  Bolek (Krzysztof Janczar) zwierzy się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że żałuje, iż zgodził się przyjąć posadę prezesa biura podróży. - Wydawało się, że to będzie spokojna praca... Ale mam poważny kłopot - powie Kwapiszowej i doda, że najprawdopodobniej będzie musiał zwolnić Darka (Dariusz Lewandowski).

 • Mąż ograniczał Edytę Górniak?

  Maja Sablewska, obecna menedżer Edyty Górniak, w krytycznym tonie wypowiada się na temat Dariusza Krupy, byłego męża i opiekuna piosenkarki.

Zdjęcia na temat: dariusz doda
Wideo na temat: dariusz doda
 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: dariusz doda
 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Brakuje już mi sił :-( próbowałam niemal wszystkiego. Ciągle latanie po róznych lekarzach, po szpitalach, po tych cudotwórcach, którzy tylko naciągali kasę,a poprawy zero. Lekarze, tylko rozkładają ręce. doda-1983@wp.pl

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Dbajcie o zdrowie dopóki je macie, bo nigdy niewiadomo, co może spotkać drugiego człowieka. Podaję a maila w razie kontaktów ze mną, proszę pisać do mnie doda-1983@wp.pl .Chciałam podziekować za porady, pomoc, wsparcie a nawet za życzliwe, ciepłe słowa skierowane do mnie, czy w mailu. To dla mnie ogromny zaszczyt .

 • Re: Mąż Czesi będzie miał romans?

  Noi, tak juz jest zmezczyznami, Dariusz nie wyjatek...a dla serialu..doda troche emocji, bo cos ostatnio wszystko bardzo spoko...moze tylko ja cos opuscilam, boo niestety nie mamy moizl;iwosci ogladac Klan w TV, poprostu..tylko z SSeraili..