• Informacje na temat:

  dariusz gajewski reżyser

Artykuły na temat: dariusz gajewski reżyser
 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski: On jest kobietą w tym związku, ona facetem

  Agnieszka Grochowska (35 l.) przyznaje, że w ich domu królestwem męża Dariusza Gajewskiego (50 l.) jest kuchnia. Ona z kolei najczęściej prowadzi samochód i rąbie drewno.

 • "Obce niebo": Grochowska znów u Gajewskiego

  O dramacie polskich rodziców, którym po emigracji do Szwecji odebrane zostaje dziecko, opowie thriller psychologiczny "Obce niebo". Zdjęcia do filmu trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa oraz popularny aktor szwedzki Per Morberg.

 • Agnieszka Grochowska jest w ciąży?!

  Agnieszka Grochowska (36 l.) i Dariusz Gajewski (51 l.) po raz drugi zostaną rodzicami?! Wiele na to wskazuje! W mediach pojawiły się informacje, wedle których aktorka jest w ciąży!

 • Znakomity i zrozumiały dla wszystkich

  Reżyser Dariusz Gajewski i krytyk filmowy Barbara Hollender tłumaczą na czym polega fenomen "W ciemności" - nowego filmu Agnieszki Holland, który został polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

 • Skalpel

  ...jedzie na wezwanie do kina, gdzie nagle, podczas projekcji filmu o służbie zdrowia, zasłabł młody mężczyzna. Martyna od razu podejrzewa, że ich pacjent symuluje. Kolejne wezwanie napływa z domu reżysera filmu, który ma problemy neurologiczne, ale panicznie boi się lekarzy i szpitala. Serial fabularyzowany, 22 min, Polska, 2018 Reżyseria: Grzegorz Mołda Scenariusz: Hanna Węsierska Zdjęcia: Wojciech...

 • Na co do kina?

  W nadchodzący weekend czeka nas premiera najnowszego filmu Ridleya Scotta "W sieci kłamstw". Do kin wchodzi też nominowany do Złotych Lwów w Gdyni film Dariusza Gajewskiego "Lekcje Pana Kuki".

 • Agnieszka Grochowska odlicza dni do porodu!

  Szczęśliwe małżeństwo aktorki Agnieszki Grochowskiej (37 l.) i reżysera Dariusza Gajewskiego (52 l.) niedługo czeka rewolucja! Gwiazda filmowa jest bowiem w drugiej ciąży. "Data porodu jeszcze nie(...) już ponad dwanaście lat małżeństwo w mediach gości sporadycznie, najczęściej przy okazji odbierania jakiejś nagrody za dorobek zawodowy przez aktorkę lub reżysera. Ciąża Grochowskiej również długi czas...

 • Topa i Grochowska jako małżeństwo walczące o odzyskanie dziecka

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Obce niebo" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Obraz ma być thrillerem psychologicznym opartym na prawdziwych wydarzeniach. Gajewski opowie historię polskiego małżeństwa, które emigruje do Szwecji. Zamiast szczęścia i dobrobytu parę czeka rozczarowanie, gdy szwedzka opieka społeczna odbiera im córkę. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Grochowska

 • Grochowska została mamą

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek i jej mąż, reżyser Dariusz Gajewski, powitali na świecie syna. Radosną nowinę przekazali organizatorzy gali "Doskonałość Roku Twojego Stylu" - Grochowska była jedną z jurorek konkursu organizowanego przez magazyn "Twój Styl". Przypomnijmy, że Agnieszka i Dariusz są razem od ośmiu lat. W filmie "Wałęsa" aktorka wcieli się w słynną żonę byłego...

 • Młodzi i Film: Nowa formuła festiwalu

  Koszaliński Festiwal "Młodzi i Film" wraca w tym roku do swojej tradycji. Tak jak w chwili powstania, festiwal będzie przede wszystkim przeglądem debiutów twórców polskich. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza filmowa w kraju, podczas której będzie można obejrzeć tak szeroką ofertę debiutanckich filmów we wszystkich gatunkach: fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

Zdjęcia na temat: dariusz gajewski reżyser