• Informacje na temat:

  dariusz gnatowski z żoną

Artykuły na temat: dariusz gnatowski z żoną
 • Dariusz Gnatowski szczerze o życiu z chorobą. Jak sobie radzi?

  Dariusz Gnatowski (57 l.) od lat choruje na cukrzycę typu 2. Choroba wiele zmieniła w jego życiu. Musi przestrzegać diety, odwiedzać lekarzy, zażywać leki. Jak teraz czuje się aktor?

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Dariusz Gnatowski: Schudłem dzięki żonie i córce

  Osiem lat temu Dariusz Gnatowski (55 l.) narodził się na nowo. To właśnie wtedy zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 2. Nie poddał się, choć nie było mu łatwo. Z dnia na dzień musiał się przyzwyczaić do nowych reguł życia, które wyznaczały dieta, przyjmowanie leków, wizyty kontrolne. Czasami bywało bardzo źle, ale nigdy się nie poddał. "Na żywo" zdradził, na kogo zawsze mógł liczyć, ile kilogramów...

 • Kto chciałby takiego kretyna?

  Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich" , ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

 • Dariusz Gnatowski walczy z nadwagą! "Leżymy na kanapie, oglądamy telewizję i gotujemy"

  Dariusz Gnatowski (54 l.), aktor znany z roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich", ma poważne problemy ze zdrowiem.

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  Na wiosnę telewidzów Polsatu czeka spory szok. A wszystko za sprawą piętnastu absolutnie premierowych odcinków serialu "Świat według Kiepskich" w reżyserii Patricka Yoki. Nie tylko coś drgnie, ale śmiało można powiedzieć, że coś wielkiego i niespodziewanego wstrząśnie rodziną Kiepskich, zamieszkałą przy ulicy Ćwiartki 3/4.

 • Gnatowski trafił do szpitala

  Dariusz Gnatowski (51 l.), czyli popularny Boczek z serialu "Świat według Kiepskich", trafił niedawno do szpitala.

 • Szykują się niespodzianki

  Jego bohater - Arnold Boczek - to poczciwiec, który nieustannie popada w tarapaty. Prywatnie aktor też ma dobre serce. Niebawem rusza jego fundacja, która będzie pomagać ludziom w powrocie do zdrowia.

 • "Świat według Kiepskich": Szykują się niespodzianki

  Arnold Boczek – to poczciwiec, który nieustannie popada w tarapaty. Prywatnie Dariusz Gnatowski też ma dobre serce. Niebawem rusza jego fundacja, która będzie pomagać ludziom w powrocie do zdrowia.

 • Kto chciałby takiego kretyna?

  Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich", ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

Wideo na temat: dariusz gnatowski z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…