• Informacje na temat:

  dariusz gnatowski żona

Artykuły na temat: dariusz gnatowski żona
 • Dariusz Gnatowski: Schudłem dzięki żonie i córce

  Osiem lat temu Dariusz Gnatowski (55 l.) narodził się na nowo. To właśnie wtedy zdiagnozowano u niego cukrzycę typu 2. Nie poddał się, choć nie było mu łatwo. Z dnia na dzień musiał się przyzwyczaić(...) w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów. Czy rodzina, tak jak Pan, też zmieniła swoje kulinarne przyzwyczajenia? Moja żona...

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • Dariusz Gnatowski walczy z nadwagą! "Leżymy na kanapie, oglądamy telewizję i gotujemy"

  Dariusz Gnatowski (54 l.), aktor znany z roli Boczka w serialu "Świat według Kiepskich", ma poważne problemy ze zdrowiem.

 • Kto chciałby takiego kretyna?

  Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich" , ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

 • Dariusz Gnatowski szczerze o życiu z chorobą. Jak sobie radzi?

  Dariusz Gnatowski (57 l.) od lat choruje na cukrzycę typu 2. Choroba wiele zmieniła w jego życiu. Musi przestrzegać diety, odwiedzać lekarzy, zażywać leki. Jak teraz czuje się aktor?

 • Szykują się niespodzianki

  Jego bohater - Arnold Boczek - to poczciwiec, który nieustannie popada w tarapaty. Prywatnie aktor też ma dobre serce. Niebawem rusza jego fundacja, która będzie pomagać ludziom w powrocie do zdrowia.

 • Gnatowski trafił do szpitala

  Dariusz Gnatowski (51 l.), czyli popularny Boczek z serialu "Świat według Kiepskich", trafił niedawno do szpitala.

 • Kiepscy: Walduś bierze ślub!

  Na wiosnę telewidzów Polsatu czeka spory szok. A wszystko za sprawą piętnastu absolutnie premierowych odcinków serialu "Świat według Kiepskich" w reżyserii Patricka Yoki. Nie tylko coś drgnie, ale śmiało można powiedzieć, że coś wielkiego i niespodziewanego wstrząśnie rodziną Kiepskich, zamieszkałą przy ulicy Ćwiartki 3/4.

 • "Świat według Kiepskich": Szykują się niespodzianki

  Arnold Boczek – to poczciwiec, który nieustannie popada w tarapaty. Prywatnie Dariusz Gnatowski też ma dobre serce. Niebawem rusza jego fundacja, która będzie pomagać ludziom w powrocie do zdrowia.

 • Kto chciałby takiego kretyna?

  Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich", ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

Wideo na temat: dariusz gnatowski żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: dariusz gnatowski żona
 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Kompletnie bez sensu. W 2012r były artykuły, że Pan Gnatowski od lat walczy z cukrzycą. A wspiera go żona i córka Może to nie cukrzyca tylko pospolita skleroza

 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  tych 20 lat. Ryszard Kotys (Paździoch) to genialny aktor, notabene genialnie niewykorzystany, a z innych postaci uwielbiam Boczka (Dariusz Gnatowski), Mariolę (Barbara Mularczyk), Badurę (Lech Dyblik(...) najlepszy był jako fryzjer machający brzytwą przed nosem Ferdka, opowiadając, jak gruba żona jeździła na karuzeli.