• Informacje na temat:

  dariusz kowalski tracz

Artykuły na temat: dariusz kowalski tracz
 • "Komisarz Alex": Dariusz Kowalski: - Najbardziej niesamowite scenariusze pisze... Bóg!

  W 12. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" w jednej z gościnnych ról zobaczymy Dariusza Kowalskiego, czyli niezapomnianego Janusza Tracza z "Plebanii". Aktor, który otwarcie mówi o swej wierze i miłości do Boga, znów wcielił się w czarny charakter!

 • Podwójne oświadczyny w "Plebanii"

  Nowe namiętności i intrygi w Tulczynie. Tracz zapłaci wysoką cenę za upokorzenie kobiety, która zna swoją wartość. A sympatyczna Swietłana spojrzy w przyszłość z większą nadzieją...

 • Powrót tylko dla kasy?

  Dlaczego matka Tracza wróciła do kraju?

 • Zła kobieta w "Plebanii"

  Mówi o sobie: "Na pierwszy rzut oka, zła kobieta od zadań specjalnych". Nie, nie Katarzyna Chrzanowska, ale jej bohaterka Kora, która w serial u "Plebania" właśnie zawitała do Tulczyna.

 • Matka zza grobu

  Jeszcze przed wakacjami widzowie "Plebanii" poznają nową postać. W domu Tracza (Dariusz Kowalski) pojawi się matka, której on już dawno postawił nagrobek na cmentarzu. W tej roli zobaczymy Krystynę Tkacz.

 • Gwiazda filmowa w "Plebanii"

  Magda Waligórska wcieli się w serial u "Plebania" w gwiazdę filmową, Oliwię Borzycką, która kręci w Tulczynie film fabularny. W ślad za gwiazdą podążają paparazzi, którzy szukają sensacji z życia Oliwii.

 • ​Mąż bezpłodny, a ona w ciąży

  Wkrótce w bijącym rekordy popularności serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy w gościnnych epizodach Edytę Herbuś, czyli Martę Orłowską z "Klanu" oraz Dariusza Kowalskiego, czyli niezapomnianego Janusza Tracza z "Plebanii". Sprawdź, w jakich rolach!

 • Wigilia na "Plebanii"

  Nawet wigilijny wieczór na plebanii proboszcza Antoniego nie będzie wolny od codziennych trosk, ale pozwoli na nie spojrzeć z dystansu. Nie zabraknie też niespodziewanych gości.

 • Plebania

  ...1823 Reżyseria: Adam Guziński Scenariusz: Maciej Sobczyk, Grzegorz Lipka, Ida Bork Aktorzy: Krystyna Tkacz, Dariusz Kowalski, Olaf Marchwicki, Janusz Michałowski,...

 • Cztery kąty gangstera

  Janusz Tracz z "Plebanii" to koneser dzieł sztuki. Ma wysmakowany i oryginalny gust. Lubi otaczać się błyskotkami. Jako najbogatszy człowiek w Tulczynie może sobie na to pozwolić.

Zdjęcia na temat: dariusz kowalski tracz
Wideo na temat: dariusz kowalski tracz
 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...

Dyskusje na temat: dariusz kowalski tracz