• Informacje na temat:

  dariusz lewandowski klan

Artykuły na temat: dariusz lewandowski klan
 • "Klan": Dżesika chce wrócić do Darka!

  Po klęsce vloga i porzuceniu przez biznesmena Rutkę (Zbigniew Suszyński) Dżesika (Agnieszka Baranowska) spróbuje odzyskać Darka (Dariusz Lewandowski)... Z jakim skutkiem?

 • Kolejny romans w "Klanie"

  Scenarzyści "Klanu" rozbijają kolejne małżeństwo! Po kłopotach Jacka i Beaty, tym razem na włosku zawisła przyszłość małżeństwa Czesi i Darka (Anna Powierza i Dariusz Lewandowski).

 • "Klan": Brajan uwiedzie Czesię...

  Kiedy na jaw wyjdzie, że Darek (Dariusz Lewandowski) oszukał Brajana Cebulę (Marcin Błaszak) i dał mu zdjęcia ukradzione z internetu, twierdząc, że sam je zrobił, Czesia (Anna Powierza) postanowi zrobić wszystko, by jej mąż nie stracił dobrze płatnej pracy. Zaprosi Brajana na kolację...

 • Babska solidarność jest jej obca

  Jej bohaterce z "Klanu" nie można ufać, bo nie wiadomo, co tak naprawdę myśli. - Nie spodziewałabym się po niej lojalności - mówi z uśmiechem Ada Fijał.

 • "Klan": Czesia znów ulegnie Brajanowi?

  Czesia (Anna Powierza) zauważy, że Darek (Dariusz Lewandowski) coraz bardziej się od niej oddala. Tymczasem w jej życiu ponownie pojawi się Brajan (Marcin Błaszak)... Czy Kurzawska znów mu ulegnie?

 • Eurowizja: Polak zbiera pochlebne recenzje

  Marcin Mroziński, polski reprezentant na konkursie Eurowizji miał już dwie próby przed występem w Oslo. Jak donosi członek stowarzyszenia polskich fanów Eurowizji, Polak zachwycił obserwatorów.

 • "Klan": Czesia prześpi się z Brajanem!

  Czesia (Anna Powierza) nie będzie w stanie wybaczyć Darkowi (Dariusz Lewandowski), że podczas pobytu w Albanii zabawiał się z panienkami lekkich obyczajów. Postanowi odpłacić mężowi pięknym za nadobne i... prześpi się z Brajanem (Marcin Błaszak).

 • Eurowizyjna szarlotka

  Oryginalna choreografia eurowizyjnego występu Marcina Mrozińskiego budzi w Polsce sporo emocji. Grzegorz Nędza, członek stowarzyszenia polskich fanów Eurowizji, zadał sobie trud odszyfrowania symboliki tańca z jabłkami.

 • "Klan": Czesia i Darek rozwodzą się!

  ...- Nie obchodzi mnie, co z nami będzie - powie Darek (Dariusz Lewandowski), gdy pewnego dnia Czesia (Anna Powierza) zapyta go, jak wyobraża sobie ich dalsze wspólne życie. - Skoro tak stawiasz sprawę, to musimy się rozstać - stwierdzi Kurzawska.

 • "Klan": Odchudzanie na ekranie

  Po trwającej wiele miesięcy ostrej diecie Czesia z „Klanu” i wcielająca się w nią Anna Powierza śmiało mogą pozować do zdjęć w bikini!

Wideo na temat: dariusz lewandowski klan
 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...