• Informacje na temat:

  dariusz rosati

Artykuły na temat: dariusz rosati
 • Weronika Rosati szykuje się na kolejne zmiany?

  Weronika Rosati (34 l.) najpierw rozstała się z ojcem małej Elizabeth, a teraz ponoć szykuje się kolejna zmiana w jej życiu. Rodzice już remontują jej dawny pokój, z myślą o niej i ukochanej wnuczce.

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Weronika Rosati podczas gali nie mogła narzekać na nudę! Rozmową zabawiał ją sam Jabłoński!

  Weronika Rosati (32 l.) pojawiła się na ogłoszeniu nominacji do polskich nagród filmowych – „Orłów 2016”. Już niegdyś została uhonorowana tego typu statuetką, a teraz podczas gali odczytała nazwiska wytypowanych do tegorocznego wyróżnienia. Poza sceną mogła liczyć na doborowe towarzystwo. Rozmową zabawiał ją m.in. reżyser Dariusz Jabłoński (54 l.). Dyskutowało im się doskonale. Do tego stopnia...

 • Rosati z twórcą "Pulp Fiction"

  Co łączy Weronikę Rosati ze znanym hollywoodzkim producentem, Harvey'em Weinsteinem? Aktorka mówi, że przyjaźń.

 • Rosati wyszła już ze szpitala

  Weronika Rosati (29 l.), która wraz z Piotrem Adamczykiem miała wczoraj wypadek w miejscowości Malewszczyzna pod Krasnobrodem, wyszła już ze szpitala.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Co Dariusz Rosati sądzi o odważnej scenie Weroniki w ostatnim odcinku amerykańskiego serialu "Luck"?

 • O czym marzy Weronika Rosati?

  Weronika Rosati, znana z serial u "M jak miłość" oraz występu w "PitBullu" , marzy o tym, aby grać ciekawe role w dobrych filmach. Między innymi z tego powodu zamieniła uczelnią polską na amerykańską. W rozmowie z INTERIA.PL młoda aktorka opowiada o tym, że być może zagra w najnowszym obrazie Paula Verhoevena, twórcy "Nagiego instynktu" i "Pamięci absolutnej" .

 • Rosati spędzi sylwestra samotnie

  W tym roku Weronika Rosati nie będzie świętować nadejścia nowego roku na hucznej imprezie w towarzystwie przyjaciół. Jak dowiedział się jeden z brukowców, aktorka nie ma nikogo, z kim mogłaby bawić się w sylwestra.

 • Majka jest inna niż Brzydula

  "Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń

Zdjęcia na temat: dariusz rosati
 • Dariusz i Teresa Rosati
 • Teresa i Dariusz Rosati
Wideo na temat: dariusz rosati
 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

Dyskusje na temat: dariusz rosati