• Informacje na temat:

  dariusz rybak

Artykuły na temat: dariusz rybak
 • Koncert

  ...), Lea Oleksiak (Anna), Wojciech Kuliński (Wiktor), Dariusz Wieteska (Piotr), Konrad Darocha (Adam), Monika Mazur (Martyna), Marcin Grzymowicz (Potocki), Anna Wysocka _ Jaworska (Basia), Edyta Bełza (Zosia), Ryan Pasko (Jason), Dariusz Bereski (pan Bemol), Danuta Kucharska (concierge), Eryk Libner (Skuter), Aleksandra Rybak (Lola)

 • Vena Festival: Zwycięzcą został...

  Laureatem szóstej edycji Festiwalu Muzycznego Vena została katowicka grupa TomQ, która w nagrodę nagra singel w Nowym Jorku, w "studiu, w którym nagrywała Beyonce".

 • Eurowizja: Polak zbiera pochlebne recenzje

  Marcin Mroziński, polski reprezentant na konkursie Eurowizji miał już dwie próby przed występem w Oslo. Jak donosi członek stowarzyszenia polskich fanów Eurowizji, Polak zachwycił obserwatorów.

Wideo na temat: dariusz rybak
 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...