• Informacje na temat:

  dariusz szpakowski

Artykuły na temat: dariusz szpakowski
 • Wciąż nie może nacieszyć się... mężem!

  Grażyna Strachota, czyli Helena Dobrzańska z "Brzyduli" i Irena Krawiec z "Barw szczęścia", od prawie 20 lat jest bez pamięci zakochana w swoim... mężu, znanym komentatorze sportowym, Dariuszu Szpakowskim.

 • "Zambezia": Szpakowski w sercu Afryki

  25 stycznia na ekranach kin zagości "Zambezia" - familijna komedia najwyższych lotów. W polskiej wersji odlotowej animacji głosów użyczyli i w ptasie piórka przyoblekli się: Dariusz Szpakowski, Joanna Kulig, Ada Fijał, Joanna Horodyńska oraz niezawodni rozweselacze z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 • "Barwy szczęścia": Piłkarski tydzień

  ...przed kamerami telewizji. Janicki udziela wywiadu dziennikarzowi (w tej roli legendarny komentator sportowy Dariusz Szpakowski). Jego echa odbijają się wszędzie. Internet kipi od hejtu, trener...

 • Proceente cytuje Dariusza Szpakowskiego (teledysk "Ostatniej szansy mecz")

  Utwór "Ostatniej szansy mecz" to kolejny singel zapowiadający album Proceente "Zupynalefkisplify".

 • Kochamy Durczoka, Drzyzgę i Wojewódzkiego

  ...lubią słuchać komentarzy Włodzimierza Szaranowicza, na którego zagłosowało 32,2 proc. respondentów. Drugie i trzecie miejsce zajęli Dariusz Szpakowski (28,4 proc.) i Mateusz Borek (11,7 proc.).

 • Biało-czerwone serce Dariusza Szpakowskiego

  Wkrótce przed nami największe piłkarskie emocje, mundial w Brazylii. I jak zawsze od 32 lat będzie nam towarzyszyć jego głos. Proszę państwa: przy mikrofonie Dariusz Szpakowski!

 • Powrót Marity

  ...chcą otworzyć sieć kafejek internetowych. Strachota jest prywatnie żoną znanego komentatora sportowego Dariusza Szpakowskiego.

 • Zimoch i Szpakowski w animacji "Piłkarzyki rozrabiają"

  Takiego meczu jeszcze nie było! Dwóch kultowych komentatorów sportowych - Tomasz Zimoch oraz Dariusz Szpakowski, którzy często dostarczają kibicom większych emocji niż zmagania polskiej reprezentacji, połączyło swój talent w filmie "Piłkarzyki rozrabiają".

 • Robert Janowski przyjacielem Euro 2012

  Prezenter telewizyjny Robert Janowski, piosenkarz i kompozytor Wojciech Gąssowski oraz komentator sportowy Dariusz Szpakowski zostali we wtorek, 22 lutego, Przyjaciółmi UEFA EURO 2012. Ich zadaniem będzie wspieranie i propagowanie dobrego imienia turnieju.

 • Telekamera dla Szpakowskiego?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Prezentujemy nominowanych w kategorii: "komentator sportowy".

Zdjęcia na temat: dariusz szpakowski
Wideo na temat: dariusz szpakowski
 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: dariusz szpakowski