• Informacje na temat:

  dariusz wrona

Artykuły na temat: dariusz wrona
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  ...prawnik z Ostródy (Piotr Borowski) oraz stanowczy biznesmen Romanik (Dariusz Biskupski). Małgosia pozna też znanego i cenionego krytyka kulinarnego - Wenerta (w tej roli gościnnie Jerzy Bończak...

 • Houk: Nowy numer

  W rozmowie z INTERIA.PL Dariusz "Maleo" Malejonek powiedział, że pracuje nad nowym utworem Houka z muzykami pierwszego składu. Jednak w najbliższym czasie nie ma co liczyć na nową płytę tego zespołu.

 • Od września "Na dobre i na złe" z konkurencją

  ...napisali Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak oraz Marek Kreutz. Pierwszą serię reżyserowali Filip Zylber (odc. 1-10) i Marcin Wrona (odc. 11-15). Autorami zdjęć są: Jan Holoubek (odc. 1-5) i Tomasz(...) Dariusz Gąsiorowski.

 • Polski film w San Sebastian

  "Chrzest" w reżyserii Marcina Wrony będzie walczył na tegorocznym 58. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian w Hiszpanii - poinformował w poniedziałek, 9 sierpnia, Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Polski operator doceniony

  Amerykański reżyser Kevin Reynolds ("Robin Hood: Książę złodziei", "Wodny świat") po obejrzeniu filmu "Nic" Doroty Kędzierzawskiej zainteresował się polskim operatorem - Arthurem Reinhartem ("Pora umierać", "Wrony").

 • Nowa rola Tomasza Schuchardta

  Tomasz Schuchardt, wschodząca gwiazda polskiego kina, zagra główną rolę w debiucie fabularnym Dariusza Glazera zatytułowanym "Mur". Młody aktor ma już na swoim koncie ważne filmowe nagrody.

 • Schuchardt i Nieradkiewicz w "Murze"

  8 października padnie pierwszy klaps na planie pełnometrażowego debiutu fabularnego Dariusza Glazera "Mur". Film powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. W rolach głównych reżyser obsadził Tomasza Schuchardta i Martę Nieradkiewicz.

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Fochy Edyty Górniak

  Edyta Górniak miała wystąpić podczas rozpoczynającego się 13 czerwca festiwalu Opole 2008. Jednak gwiazda nie pojawi się na deskach amfiteatru. Powód? Zbyt wczesna godzina koncertu.

 • Poznaj gości Owsiaka i Hołdysa!

  Wiadomo już, kto pojawi się w roli gości w Akademii Sztuk Przepięknych na XIV Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: dariusz wrona
 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.