• Informacje na temat:

  darren hayes

Artykuły na temat: darren hayes
 • Darren Hayes w Warszawie

  Darren Hayes, wokalista znany z wcześniejszych występów w zespole Savage Garden, przyjechał z krótką wizytą do Polski. To jego pierwszy pobyt w naszym kraju, a jego celem była promocja pierwszego solowego albumu "Spin". Hayes udzielił kilku wywiadów, dał również koncert w studiu Telewizji Polskiej.

 • Darren Hayes przerabia Electric Light Orchestra

  Australijski wokalista Darren Hayes, kiedyś połowa słynnego duetu Savage Garden, nagrał kompozycję z repertuaru legendarnej brytyjskiej grupy Electric Light Orchestra. Piosenka "Strange Magic" znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu dla dzieci "Ella Enchanted".

 • Darren Hayes: Byłem przerażony

  2 kwietnia do sklepów muzycznych trafi pierwszy solowy album Darrena Hayesa, byłego członka australijskiej grupy Savage Garden, która w zeszłym roku zakończyła swoją działalność. Wokalista przyznał niedawno, że rozpoczynając prace nad płytą "Spin" był wprost przerażony odpowiedzialnością jaka na nim spoczęła. Jednak, jak mówi, udało mu się ten strach przezwyciężyć i był w stanie stworzyć dzieło

 • Darren Hayes: Nie odcinam się od Savage Garden

  W październiku zeszłego roku do fanów australijskiej grupy Savage Garden dotarła informacja, że jej członkowie po czterech latach działalności zdecydowali się rozwiązać zespół. Daniel Jones miał już dość bycia osobą publiczną i zrezygnował z kariery muzycznej, a jego partner Darren Hayes rozpoczął działalność na własną rękę. Teraz kontynuuje to, co robił wcześniej z Savage Garden.

 • Darren Hayes: Nie chcę być tylko wykonawcą

  Niedawno na sklepowe półki trafiła pierwsza solowa płyta Darrena Hayesa, australijskiego wokalisty, jeszcze do niedawna współtworzącego duet Savage Garden. Płyta zatytułowana "Spin" zawiera kompozycje, w których powstawaniu brał on aktywny udział. Jak sam bowiem mówi, nie chce być tylko zwykłym wykonawcą czyichś piosenek.

 • Koniec Savage Garden

  W świecie muzycznym od dawna mówiło się, że australijski zespół Savage Garden bliski jest rozpadu. Darren Hayes chce skoncentrować się na solowej karierze i w tej sytuacji istnienie duetu okazało się niemożliwe. Po czterech latach działalności grupa oficjalnie rozpadła się.

 • "Rywalizuję sam ze sobą"

  Darren Hayes, po zakończeniu działalności grupy Savage Garden, rozpoczął karierę na własny rachunek. W 2002 roku ukazał się jego solowy debiut "Spin". Od jego wydania minęły dwa lata, kiedy w połowie września do sklepów trafiła kolejna płyta Hayesa, zatytułowana "The Tension And The Spark". Z tej okazji z muzykiem rozmawiał Maciek Rychlicki z Sony Music Polska.

 • "Podążam w dobrym kierunku"

  bycia osobą publiczną i zrezygnował z kariery muzycznej, a jego partner Darren Hayes rozpoczął działalność na własną rękę. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przygotował materiał na swój debiutancki(...) "Spin", Darren Hayes opowiada o kulisach rozpadu Savage Garden, pracach nad własnym albumem i życiu na trasie koncertowej.

 • "Zaakceptowałem siebie"

  bycia osobą publiczną i zrezygnował z kariery muzycznej, a jego partner Darren Hayes rozpoczął działalność na własną rękę. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przygotował materiał na swój debiutancki(...)", o komponowaniu, śpiewaniu coverów i życiu 30-latka, z Darrenem Hayesem rozmawiał Marcin Jędrych (RMF FM).

Wideo na temat: darren hayes
 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Królestwo zwierząt

  Witajcie w półświatku Melbourne, gdzie rośnie napięcie pomiędzy niebezpiecznymi przestępcami i równie niebezpieczną policją. To, co rozgrywa się na ulicach miasta to prawdziwy Dziki Zachód. Uzbrojony złodziej Pope Cody (Ben Mendelshon) ukrywa się, uciekając przed polującym na niego gangiem detektywów renegatów. Jego partner w interesach i najlepszy przyjaciel, Barry "Baz" Brown (Joel Edgerton) chce się wycofać z gry, stwierdzając, że dni ich przestępczości starej daty bezpowrotnie się...