• Informacje na temat:

  darski brat

Artykuły na temat: darski brat
 • Nowy chłopak Dody to brat ukochanego Zosi Ślotały!

  ...zajmuje nowy ukochany Dody, niejaki Emil. "(...) Nowy wybranek Dody to, podobnie jak jej ekspartner Adam Darski, fan ciężkiego brzmienia. (...) Ale Emil nie żyje tylko muzyką - ma też nosa do interesów" - czytamy w gazecie. Co ciekawe, partner piosenkarki to brat bliźniak ukochanego Zosi Ślotały, lidera grupy metalowej Maqama! Mężczyźni prowadzą wspólnie interesy. "Bracia mają firmę...

 • Nergal: "Niosę swój krzyż. Odwrócony"

  "Mam wrażenie, że z jednej strony neguję religię, ale z drugiej jestem blisko niej cały czas" - wyznaje lider grupy Behemoth Adam 'Nergal' Darski.

 • Brat obraził się na Dodę: To dla mnie zamknięty temat!

  Rabczewski. O co dokładnie chodzi? O wypowiedź dziennikarki dla "Dzień Dobry TVN", gdzie zrelacjonowała, w jaki sposób została napadnięta przez Dodę. - Brat nie pozwolił mi z tej toalety wyjść. (...) Menedżer czy też brat, jak zobaczył policję, zaczął krzyczeć: "pani Agnieszka rzuciła się na Dodę" - mówiła. I właśnie o te słowa pretensję ma Rafał, pomylony z... Rafałem Bogaczem, aktualnym...

 • Nergal podziękował mu za życie

  Szpik oddany przez Grzegorza Kajtę uratował życie Adamowi 'Nergalowi' Darskiemu z grupy Behemoth. "Nic nadzwyczajnego nie zrobiłem" - komentuje skromnie 25-letni mieszkaniec Oświęcimia.

 • Przełom w leczeniu Nergala?

  Po dwóch miesiącach pobytu w szpitalu Adam Darski w końcu wrócił do domu. We wtorkowe popołudnie po muzyka przejechali jego rodzice i brat.

 • Bracia Cugowscy w "The Voice Of Poland"?

  Wciąż nie ustalono ostatecznego składu jurorów w telewizyjnym konkursie talentów.

 • Nergal przechodzi chemioterapię

  Pierwsza seria chemioterapii, której poddawany jest Adam "Nergal" Darski , kończy się w połowie września. Muzyk leży obecnie w specjalnej komorze, która chroni jego organizm przed wirusami i bakteriami.

 • Doda nie wątpi w Adama

  Choć wciąż nie znalazł się dawca szpiku kostnego dla Adama 'Nergal' Darskiego, to Dorota 'Doda' Rabczewska nie wątpi w wyzdrowienie narzeczonego.

 • Nergal poznał swojego dawcę

  Po dwóch latach od przeszczepienia szpiku Adam Nergal Darski (35 l.) po raz pierwszy spotkał się ze swoim dawcą komórek macierzystych - 25-letnim Grzegorzem Kajtą.

 • To on zastąpi Nergala?

  Kolejne nazwisko na giełdzie potencjalnych jurorów programu "The Voice Of Poland".

Wideo na temat: darski brat
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...