• Informacje na temat:

  daryl hannah zdjęcia

Artykuły na temat: daryl hannah zdjęcia
 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Daryl Hannah powraca

  Daryl Hannah ( "Szkoła uczuć" , "Kill Bill" ) dołączyła do obsady filmu "Silver City". Wcześniej na występ w tym polityczno-kryminalnym dramacie zgodzili się Danny Huston ( "Hotel" ) i Cheech Marin ( "Desperado" ). W filmie prawdopodobnie zagra także zdobywca Oscara Chris Cooper ( "Adaptacja" ). Obraz według własnego scenariusza wyreżyseruje John Sayles ( "Na granicy" ).

 • Hannah, Renfro i Forsythe w "The Job"

  Daryl Hannah ( "Szkoła uczuć" , "Wall Street" ), Brad Renfro ( "Tart" ) oraz William Forsythe ( "Twierdza" ) mają wystąpić w najnowszej produkcji wytwórni Platform Entertainment. Na fotelu reżysera obrazu "The Job" zasiądzie Kenny Golde, który jednocześnie jest twórcą scenariusza.

 • Aktorka w okupowanej Polsce

  Daryl Hannah zagra bohaterkę dramatu "The Poet", którego akcja będzie rozgrywała się w czasie II wojny światowej, w okupowanej Polsce.

 • Thora Birch w srebrnym mieście

  Thora Birch ( "American Beauty" , "Bunkier" , "Ghost World" ) dołączyła do obsady filmu "Silver City". Obraz, który będzie dramatem kryminalnym z podtekstami politycznymi, zrealizuje John Sayles ("Tajemnica Roan Inish", "Na granicy" ). Zdjęcia do tego projektu rozpoczną się 23 września.

 • Dlaczego traci kolejne role?

  Daryl Hannah, która od lat udziela się jako działaczka ekologiczna, straciła przez swój aktywizm kolejną rolę filmową. Aktorka nie zraża się jednak tym, twierdząc że jest to jedynie znak, że udało jej się zwrócić uwagę na pewne problemy.

 • Billy Zane w "Silver City"

  Billy Zane ( "Fantom" , "Titanic", "Fanatyk" ) dołączył do obsady filmu "Silver City". Obraz jest dramatem kryminalnym z podtekstami politycznymi. Autor scenariusza i reżyser John Sayles ("Tajemnica Roan Inish", "Na granicy" ) rozpoczął już zdjęcia do projektu.

 • "Kill Bill" powiększa się

  Powiększa się obsada najnowszego filmu Quentina Tarantino, "Kill Bill". Prace nad kolejnym filmem twórcy "Pulp Fiction" trwają już od dłuższego czasu, jednak według ostatnich doniesień zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się już latem. Na planie pojawią się między innymi Vivica A. Fox, Michael Jai White i LaTanya Richardson.

 • Marilyn Manson w krainie czarów

  Kontrowersyjny wokalista Marilyn Manson wystąpi we współczesnej wersji "Alicji w krainie czarów". Film nosi tytuł "Living In Neon Dreams", a muzyk zagra rolę... "Królowej kier".

 • Warren Beatty wycofuje się z projektu Tarantino

  Amerykański aktor Warren Beatty ("Dick Tracy", "Romanssidło" , "Bugsy") wycofał się z obsady najnowszego projektu Quentina Tarantino "Kill Bill". Po kilkumiesięcznych negocjacjach prowadzonych w tej sprawie, gwiazdor stwierdził, że "nie ma czasu na pracę na planie tego filmu".