• Informacje na temat:

  dasz się oszukać

Artykuły na temat: dasz się oszukać
 • Shawn Mendes oszukał fanów? Mamy dowody!

  O związku Shawna Mendesa (21 l.) i Camil Cabello (22 l.) mówi się w mediach już od jakiegoś czasu. Artyści nie komentowali plotek, ale zdjęcia, które wyciekły do sieci mówią same za siebie – artystów łączy gorące uczucie. Sami zobaczcie!

 • Rozpoczyna się 19. Forum Kina Europejskiego

  Konkursy na najlepsze debiuty: europejski i polski, a także retrospektywy twórców europejskiego kina znalazły się w programie 19. Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w piątek, 7 listopada, rusza w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają m.in. Peter Greenaway, Antonio Saura, Kasia Smutniak i Siergiej Łoźnica.

 • "M jak miłość": Oszukana

  Zbuntowana, złośliwa – Zosia nie przypomina już grzecznej dziewczynki, którą była w dzieciństwie. A Joasia po kłótniach z córką zalicza kolejne bezsenne noce. Czy odkryje w końcu, że nastolatka umawia się z Erykiem? Zapraszamy na 1403. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Jacek Kawalec: Lubię się wygłupiać!

  Dawno temu prowadził "Randkę w ciemno". Dziś edukuje Wilkowyje w "Ranczu" i śpiewa jako Afric Simone w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze potrafi Jacek Kawalec?

 • Basia Kurdej-Szatan oszukana. Kupiła bilety na koncert Eda Sheerana, ale nie została wpuszczona!

  Basia Kurdej-Szatan (32 l.) nie dostała się na wczorajszy koncert Eda Sheerana (27 l.) w Warszawie. O całej sytuacji opowiedziała na Instagramie.

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Gorzkie słowa. Martyna rozczarowana wyglądem Przemka. Oszukano ją?

  Anita (28 l.) i Adrian (31 l.), Agata (23 l.) i Maciej (28 l.) oraz Martyna (25 l.) i Przemysław (30 l.) zostali dobrani do siebie przez ekspertów z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W najnowszym odcinku można było przekonać się, jak się między nimi układa. Wydaje się, że najbardziej opornie idzie u Przemka i Martyny. Kobieta nie kryje, że jest rozczarowana wybranym dla...

 • Peter Greenaway na Forum Kina Europejskiego w Łodzi

  Peter Greenaway - brytyjski reżyser i scenarzysta ma być gościem 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w listopadzie odbędzie się w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają także m.in. Antonio Saura, Kasia Smutniak i Giuliano Montaldo.

 • Krzysztof Ibisz został oszukany!

  Krzysztof Ibisz (49 l.) żali się, że padł ofiarą wyłudzenia w internecie!

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

Zdjęcia na temat: dasz się oszukać
Wideo na temat: dasz się oszukać
 • "M jak miłość": Janka kolejny raz oszukała

  . - A Janka nie miała o tym pojęcia, ale dała się w to wszystko wplątać – podsumowuje. - Myślałem, że już sobie to wszystko wyjaśniliśmy – mruczy pod nosem zły Marcin. - Byłeś kiedyś zakochany bez

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • "Przyjaciółki": Wiktor oświadcza się Patrycji!

  Andrzej (Adam Adamonis) i Inga (Małgorzata Socha) orientują się, że Hania (Pola Figurska) ich oszukała. Obojgu powiedziała, że nocuje u drugiego z rodziców. Wpadają w panikę, gdy okazuje się, że nie ma jej w szkole i nikt nie wie, gdzie się podziewa. Zuza (Anita Sokołowska) w końcu odważy się powiedzieć Jankowi (Marek Bukowski) o tym, że jego brat Igor (Stefan Pawłowski) chciał ją zgwałcić

 • Oszukać przeznaczenie 4

  Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku ? samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie ? ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa ? cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W...