• Informacje na temat:

  daukszewicz grzegorz matka

Artykuły na temat: daukszewicz grzegorz matka
 • Krzysztof Daukszewicz i Grzegorz Daukszewicz: Rodzinna tragedia zbliżyła ojca i syna

  Krzysztof (68 l.) i Grzegorz (31 l.) Daukszewiczowie - kiedyś za sobą nie przepadali, ale gdy los mocno ich doświadczył, zdecydowali się zakopać wojenny topór. Jak dziś wyglądają ich relacje?

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • "Na dobre i na złe": Spowiedź matki Adama

  Gdy tylko Krajewska (Agnieszka Mandat) odkryje, że Falkowicz (Michał Żebrowski) wyznał Adamowi (Grzegorz Daukszewicz) całą prawdę o łączących ich więzach krwi, przyjedzie do szpitala błagać o przebaczenie. Poznaj szczegóły!

 • "Na dobre i na złe": Okaże się, że są braćmi

  Niebawem na jaw wyjdzie, że zarówno profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), jak i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), bohaterowie "Na dobre i na złe", wychowali się w rodzinach adopcyjnych. Co więcej: łączą ich więzy krwi.

 • "Na dobre i na złe": Wiki i Adam pod wspólnym dachem!

  Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) przeprowadzą się wkrótce do przytulnego mieszkanka na poddaszu po matce Radwana (Mateusz Damięcki). Czy problemy ze znalezieniem mieszkania i potajemne spotkania z byłymi partnerami zachwieją związkiem Wiki i Adama?

 • "Miasto44": Zdjęcia trwają

  Trwają zdjęcia do filmu Jana Komasy o powstaniu warszawskim, pt. "Miasto44". W stolicy kręcono w sobotę, 8 czerwca, scenę ślubu powstańczego; brała w niej udział grupa młodych aktorów, wśród nich Tomasz Schuchardt, Zofia Wichłacz, Maurycy Popiel i Grzegorz Daukszewicz.

 • "Na dobre i na złe": Tak Wiki zdradza męża z Adamem!

  Jeżeli ktokolwiek sądził, że między Wiki (Katarzyna Dąbrowska) a Adamem (Grzegorz Daukszewicz) wszystko jest już skończone i są tylko znajomymi, to był w błędzie...

 • Komasa o "Mieście44": Scena seksu jest jedna

  Mieszanie konwencji w warstwie wizualno-dźwiękowej, celowe przestylizowanie pewnych scen, ukazanie "rozpiętości postaw ludzkich" - takie np. zadania wyznaczył sobie Jan Komasa, realizując film o powstaniu warszawskim. "Miasto44" trafi do kin 19 września.

 • "Na dobre i na złe": Adam oczyszczony z zarzutów dzięki Tomaszowi!

  ...​Adam (Grzegorz Daukszewicz) odetchnie z ulgą. Dzięki zeznaniom Tomasza (Ireneusz Czop) wyjdzie na jaw, że to nie Krajewski jest sprawcą brutalnego gwałtu na nastolatce.

 • Powstanie Warszawskie w kinie

  "Zakazane piosenki" Leonarda Buczkowskiego, "Kanał" Andrzeja Wajdy, "Godzina 'W'" Janusza Morgensterna - to niektóre z filmów podejmujących temat powstania warszawskiego. Najnowszy, "Miasto 44" autorstwa 32-letniego Jana Komasy, trafi do kin 19 września.

Zdjęcia na temat: daukszewicz grzegorz matka