• Informacje na temat:

  daukszewicz krzysztof synowie

Artykuły na temat: daukszewicz krzysztof synowie
 • Krzysztof Daukszewicz: Chwile grozy wróciły

  Niedawno Krzysztof Daukszewicz (69 l.) i jego żona, dziennikarka Violetta Ozminkowski-Daukszewicz, świętowali wspólnie przeżyte dziesięć lat. Czas działa na ich korzyść, co potwierdza satyryk(...) Krzysztofa i Violę, kabareciarz żonaty był z Małgorzatą Kreczmar. On zarabiał na dom, ona zajmowała się dziećmi - Grzegorzem i jego starszym o pięć lat bratem Alkiem. Synowie dojrzewali i coraz gorzej...

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • Krzysztof Daukszewicz i Grzegorz Daukszewicz: Rodzinna tragedia zbliżyła ojca i syna

  Krzysztof (68 l.) i Grzegorz (31 l.) Daukszewiczowie - kiedyś za sobą nie przepadali, ale gdy los mocno ich doświadczył, zdecydowali się zakopać wojenny topór. Jak dziś wyglądają ich relacje?

 • Grzegorz Daukszewicz przyznał się do choroby alkoholowej

  Gdy Grzegorz Daukszewicz (33 l.), aktor znany z serialu "Na dobre i na złe", przyznał się publicznie, że walczy z chorobą alkoholową, wielu nie dowierzało. Dziś w jego kibicuje mu cała Polska.

 • Grzegorz Daukszewicz: „Odkąd pamiętam, zawsze bałem się stracić mamę”.

  Grzegorz Daukszewicz (33 l.) zdobył popularność dzięki serialowi „Na dobre i na złe”, a także filmom takim jak „Miasto 44”, czy „Volta”. W szczerym wywiadzie w „Rewii” młody aktor wyjawił, jak to jest mierzyć się z legendą słynnego ojca i jak poradził sobie ze śmiercią ukochanej mamy.

 • Syn Daukszewicza w "Na dobre i na złe". Przystojny?

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączył Grzegorz Daukszewicz, syn popularnego satyryka Krzysztofa Daukszewicza.

 • "Na dobre i na złe": Krzysztof Kwiatkowski - najbardziej wyluzowany człowiek na ziem

  ...dociekliwością i pracowitością. Przekona się do niego nawet Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska - przyp. aut.). Będzie mógł liczyć na wsparcie Adama (Grzegorz Daukszewicz - przyp. aut.), który nauczy go sztuki(...)). Kręciliśmy ostatnio dwie czy trzy sceny z Grześkiem Daukszewiczem, który gra Adama. Z ich atmosfery i klimatu wynika, że nasi bohaterowie zostaną dobrymi kolegami, może nawet przyjaciółmi. A jak będą...

 • "Na dobre i na złe": Mijają trzy lata, a Adam i Wiki wciąż nie są razem

  Grzegorz Daukszewicz ma poczucie humoru i dystans do siebie. Przyznaje, że pali, ale liczy na to, że zmądrzeje. W tym sezonie koniecznie chciałby pracować jeszcze więcej, niż do tej pory... Przystojny, młody i już popularny syn satyryka Krzysztofa Daukszewicza spodobał się Polakom w roli kochliwego Adama z serialu "Na dobre i na złe".

 • On zostanie prawą ręką Falkowicza!

  Do stałej obsady "Na dobre i na złe" dołączył 27-letni Grzegorz Daukszewicz, syn popularnego satyryka Krzysztofa Daukszewicza. Sprawdź szczegóły!

 • Strach ma wielkie oczy

  Zdjęcia: Marcin Kukielski Aktorzy: Mateusz Damięcki (Krzysztof), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Grażyna Zielińska (pani Maria), Marek Bukowski (dr Gawryło), Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Maryla Morydz (pielęgniarka), Grzegorz Daukszewicz (Adam), Pola Gonciarz (Blanka), Michał Żebrowski (Falkowicz), Marcin Sianko (Paweł), Marta Bryła (Oliwia), Marcin Perchuć...

Zdjęcia na temat: daukszewicz krzysztof synowie
Wideo na temat: daukszewicz krzysztof synowie
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...