• Informacje na temat:

  dave gahan o polskich fanach

Artykuły na temat: dave gahan o polskich fanach
 • Polscy fani Depeche Mode z niecierpliwością odliczają dni, które pozostały do wrześniowego koncertu grupy w Warszawie. Wszyscy zadają sobie pytanie, jaki repertuar prezentować będzie zespół na swej trasie koncertowej. Uprzedzając wszelkiego rodzaju spekulacje, Dave Gahan i koledzy sami zdecydowali się na to pytanie odpowiedzieć.

 • Wokalista Depeche Mode w Polsce

  22 czerwca pojawi się w Polsce Dave Gahan, wokalista słynnej grupy Depeche Mode. Artysta wystąpi na jednym koncercie w Warszawie. Miejsce imprezy nie jest jeszcze potwierdzone.

 • 28 sierpnia występem w Tallinie, w Estonii, brytyjska grupa Depeche Mode rozpocznie europejską część swojej najnowszej światowej trasy koncertowej "Exciter Tour". Zespół zagra w jej trakcie ponad 40 koncertów w Stanach Zjedoczonych i tyle samo w Europie. Dave Gahan, Martin Gore i Andrew Fletcher poinformowali o tym we wtorek, 13 marca, podczas specjalnej konferencji prasowej w Hamburgu.

 • Depeche Mode nagrywali w Mediolanie

  Dwa zeszłotygodniowe koncerty Depeche Mode z hali Filaforum w Mediolanie zostały zarejestrowane na potrzeby DVD. Wydawnictwo ma ukazać się jeszcze we wrześniu tego roku. "Jesteśmy zachwyceni, gdyż publiczność kompletnie oszalała. Ostatnio nagraliśmy DVD z Paryża, a teraz pomyśleliśmy o Mediolanie, gdyż tam często pracujemy i to się sprawdziło" - opowiada Andy Fletcher z Depeche Mode.

 • Depeche Mode: Niech to będzie nauczka

  Dave Gahan, wokalista grupy Depeche Mode, w rozmowie z magazynem "Viva" skomentował upublicznienie przez polskiego fana adresu internetowego, na którym można było obejrzeć i skopiować roboczą wersję teledysku do piosenki "Precious".

 • Dysfunkcjonalni Depeche Mode

  "Precious" to tytuł nowego singla Depeche Mode, na którego fani kultowego zespołu czekali niecierpliwie przez blisko cztery lata. Niezaplanowana premiera piosenki w sieci odbyła się kilka tygodni temu, kiedy to polski fan zespołu wskazał internetowy adres pod którym można było obejrzeć roboczą wersję "Precious". Wersję ostateczną tego teledysku możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Depeche Mode: Szczegóły nowej płyty!

  "Delta Machine" - tak nazywa się 13. studyjny album Depeche Mode. Jego premiera zaplanowana jest na 26 marca. Zespół ujawnił również okładkę płyty.

 • Depeche Mode: 25 lat uwielbianego w Polsce albumu

  28 września mija ćwierć wieku od pojawienia się w sklepach szóstego albumu formacji Depeche Mode zatytułowanego "Music For The Masses". To album, który przyniósł Brytyjczykom ogromny sukces nie tylko w Ameryce, ale i w Polsce.

 • Depeche Mode: Polska razy dwa!

  Na taką informację czekały pewnie rzesze fanów Depeche Mode w Polsce, którym nie udało się zdobyć biletów na marcowy koncert zespołu w katowickim "Spodku". Dave Gahan i koledzy wystąpią w naszym kraju 9 czerwca 2006 roku w Warszawie na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3!

 • Wokalista Depeche Mode w szpitalu

  We wtorek (12 maja) Dave Gahan został przewieziony od jednej z klinik w Atenach, gdzie Depeche Mode mieli zagrać koncert.

Wideo na temat: dave gahan o polskich fanach
 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...