• Informacje na temat:

  dave grohl perkusista

Artykuły na temat: dave grohl perkusista
 • Spór wokół serialu "Glee" zażegnany

  ...zajebiści" - dodał Murphy. Twórca "Glee" ma chyba dobre intencje, bowiem w samych superlatywach wypowiedział się na temat innej grupy - Foo Fighters, mimo że lider formacji Dave Grohl przejechał się(...) wykorzystanie ich numerów w "Glee". Na odpowiedź rockmanów nie trzeba było czekać zbyt długo. Perkusista formacji Nathan Followill zwrócił się bezpośrednio do Murphy'ego na swoim Twitterze: "Odwiedź...

 • Dave Grohl przekazał pałeczki niewidomemu

  Lider Foo Fighters zdecydował się na piękny gest wobec niewidomego, stojącego w pierwszym rzędzie na koncercie formacji.

 • Foo Fighters: Niewidomy dostał, o co prosił

  Lider amerykańskiej grupy Foo Fighters, Dave Grohl, podczas koncertu w Sydney uszczęśliwił niewidomego fana.

 • "Foo Fighters: Sonic Highways" od 8 grudnia w HBO GO

  "Foo Fighters: Sonic Highways" to nowy serial dokumentalny produkcji HBO. Osiem miast, osiem piosenek, osiem niezwykłych odcinków poświęconych amerykańskiej muzyce rozrywkowej. Produkcję będzie można oglądać od poniedziałku, 8 grudnia w HBO GO. Twórcą i pomysłodawcą serialu jest Dave Grohl, lider zespołu Foo Fighters.

 • Obejrzyj pierwszy występ Dave'a Grohla z Nirvaną

  W sieci pojawiło się wideo z pierwszego występu muzyka z legendarną formacją.

 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Dave Grohl będzie tatą

  Wiosną na świat przyjdzie pierwsze dziecko Dave'a Grohla (w sobotę, 14 stycznia, skończy 37 lat), lidera grupy Foo Fighters i byłego perkusisty Nirvany. Jego druga żona, 30-letnia producentka telewizyjna Jordyn Blum jest w ciąży. Takie pogłoski pojawiały się już wcześniej. Informację o tym, że Grohl zostanie tatą, "sprzedał" mediom Taylor Hawkins, perkusista Foo Fighters.

 • Dave Grohl i Courtney Love: Razem dla Kurta

  Były perkusista Nirvany Dave Grohl wspomina wzruszający moment pojednania z wdową po Kurcie Cobainie - Courtney Love.

Wideo na temat: dave grohl perkusista
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...