• Informacje na temat:

  dave grohl zdjęcia

Artykuły na temat: dave grohl zdjęcia
 • Dave Grohl i Courtney Love: Razem dla Kurta

  Były perkusista Nirvany Dave Grohl wspomina wzruszający moment pojednania z wdową po Kurcie Cobainie - Courtney Love.

 • Dave Grohl i Glenn Hughes przyjadą do Polski?

  Dave Grohl i Glenn Hughes są wśród potencjalnych gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego "Drum Fest" w Opolu. Od 20 lat na festiwal przyjeżdżają największe światowe gwiazdy jazzu i rocka.

 • Dave Grohl reżyserem nowego teledysku Foo Fighters

  12 sierpnia rozpoczną się zdjęcia do nowego teledysku amerykańskiej grupy Foo Fighters. Swych sił jako reżyser postanowił spróbować przy tej okazji Dave Grohl, frontman zespołu i były członek Nirvany. Wideoklip będzie towarzyszył piosence "All My Life".

 • Kup gitary Foo Fighters

  Dave Grohl i jego koledzy z amerykańskiej formacji Foo Fighters zdecydowali się na małe porządki w swoich szafach ze sprzętem. W efekcie znaleźli kilka gitar, które zdecydowali się wystawić na sprzedaż w Internecie.

 • Nirvana: Z punkiem pod strzechy

  Legenda nurtu grunge, grupa Nirvana, będzie tematem wystawy w ich rodzinnym Seattle.

 • Nowy utwór Foo Fighters w Sieci

  Fani amerykańskiej formacji Foo Fighters, z niecierpliwością oczekujący na jej kolejny album, mogą już wysłuchać na oficjalnej internetowej stronie zespołu jeden nowy utwór, który będzie promował najnowsze dzieło grupy Dave'a Grohla. Do piosenki "The One" powstał już także teledysk.

 • Kto jest największą gwiazdą?

  Gwiazdę łatwo poznać - podróżuje superdrogim Maybachem, spóźnia się na konferencję prasową 1,5 godziny, a polska dziennikarka na jego widok zakłada koszulkę "Jestem najlepsza w seksie". Kto to taki?

 • George W. Bush na celowniku artystów

  Zakończony w niedzielę, 3 lipca, słynny rockowy festiwal w duńskim Roskilde był świętem dla fanów muzyki z całego świata, ale i okazją do zamanifestowania niechęci do prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a W. Busha.

 • "Nie znoszę swojego głosu"

  Angielski wokalista i muzyk David Bowie, urodzony w 1947 roku jako David Robert Jones, to jedna z najważniejszych i najbardziej inspirujących osób w historii muzycznego show biznesu. Twórca legendarnych wielu dzieł "Spice Oddity" (1969), "Young Americans" (1975), "Low" (1977), "Heroes" (1977) i "Scary Monsters" (1980), powrócił latem 2002 roku ze swoim pierwszym od 1999 r. albumem "Heathen", jednocześnie pierwszym wydanym przez jego własną wytwórnię ISO. Współproducentem materiału jest Tony...

 • 10 lat bez Chucka Schuldinera

  Dokładnie 10 lat temu, 13 grudnia 2001 roku, zmarł Chuck Schuldiner, ikona death metalu i niezwykle utalentowany gitarzysta. W 10. rocznicę śmierci lidera legendarnej amerykańskiej grupy Death, przypominamy początki kariery jednego z największych wizjonerów w historii muzyki metalowej.

Wideo na temat: dave grohl zdjęcia
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...