• Informacje na temat:

  dave matthews

Artykuły na temat: dave matthews
 • Dave Matthews Band po raz pierwszy w Polsce

  28 października w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu zagra amerykańska grupa Dave Matthews Band. Będzie to pierwszy koncert tej formacji w naszym kraju.

 • Dave Matthews solo

  Dave Matthews przygotowuje się do wydania pierwszej w karierze solowej płyty. Album ukaże się jesienią i będzie się nazywał "Some Devil".

 • Dave Matthews, lider amerykańskiej grupy Dave Matthews Band, postanowił założyć wraz ze swym menedżerem Coranem Capshawem nową wytwórnię płytową, noszącą nazwę According to Our Recordings (lub ATO).

 • Dave Matthews odkłada wydanie płyty

  Dave Matthews frontman amerykańskiej grupy Dave Matthews Band, postanowił przełożyć na później termin wydania nowego albumu zespołu. Powodem jest zatrudnienie w ostatniej chwili nowego producenta.

 • Dave Matthews filmowym włóczęgą

  Dave Matthews spróbuje swych sił jako aktor w produkowanym przez wytwórnię The Fox filmie "Because Of Winn-Dixie". Wokalista wcieli się w rolę włóczęgi. Zdjęcia rozpoczynają się we wrześniu 2003 roku.

 • Dave Matthews: Intymna płyta

  "To było jak mała powódź" - mówi Dave Matthews o pracy nad pierwszą w karierze solową płytą. Album zatytułowany "Some Devil" trafi do amerykańskich sklepów 23 września.

 • Dave Matthews robi porządki

  Na początku grudnia zespół Dave Matthews Band rozpocznie swe kolejne amerykańskie tournee. Zanim jednak to się stanie, muzycy spędzą najbliższy miesiąc w studiu nagraniowym, pracując nad swym kolejnym studyjnym albumem. Przy jego powstawaniu zespołowi towarzyszyć będzie znany producent Glenn Ballard.

 • Dave Matthews Band: Autocenzura

  Członkowie amerykańskiej formacji Dave Matthews Band nie czekali, aż zostaną skrytykowani za wydanie zgodnie z planem singla z piosenką "When The World Ends", której tytuł wyraźnie nie pasował do nastroju panującego w USA po wrześniowym ataku terrorystów na Nowy Jork i Waszyngton. Muzycy zdecydowali się w tej sytuacji promować utwór "Everyday".

 • Członkowie amerykańskiej formacji Dave Matthews Band przygotowali dla swych fanów dużą niespodziankę. Na swej oficjalnej internetowej stronie umieścili nowy utwór "I Did It", który będzie promował czwarty studyjny album grupy, zatytułowany "Everyday".

Wideo na temat: dave matthews
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...