• Informacje na temat:

  dave matthews muzyk

Artykuły na temat: dave matthews muzyk
 • Dave Matthews Band po raz pierwszy w Polsce

  28 października w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu zagra amerykańska grupa Dave Matthews Band. Będzie to pierwszy koncert tej formacji w naszym kraju.

 • Dave Matthews Band: Powrót do korzeni

  Dobra wiadomość dla fanów formacji Dave Matthews Band. Grupa przymierza się do nagrania kolejnej płyty, która ma być powrotem do brzmień znanych z wczesnych albumów. Niektóre piosenki już można usłyszeć na koncertach.

 • Dave Matthews robi porządki

  Na początku grudnia zespół Dave Matthews Band rozpocznie swe kolejne amerykańskie tournee. Zanim jednak to się stanie, muzycy spędzą najbliższy miesiąc w studiu nagraniowym, pracując nad swym kolejnym studyjnym albumem. Przy jego powstawaniu zespołowi towarzyszyć będzie znany producent Glenn Ballard.

 • Dave Matthews Band: Autocenzura

  Członkowie amerykańskiej formacji Dave Matthews Band nie czekali, aż zostaną skrytykowani za wydanie zgodnie z planem singla z piosenką "When The World Ends", której tytuł wyraźnie nie pasował do nastroju panującego w USA po wrześniowym ataku terrorystów na Nowy Jork i Waszyngton. Muzycy zdecydowali się w tej sytuacji promować utwór "Everyday".

 • Nowy album amerykańskiej formacji Dave Matthews Band, zatytułowany ostatecznie "Everyday", ukaże się na rynku 26 lutego. Na płycie gościnnie pojawi się wielu znanych muzyków, których nazwisk jednak na razie nikt nie zna. Dave Matthews, frontman grupy, trzyma je bowiem w głębokiej tajemnicy.

 • Dave Matthews wydaje południowoafrykańskie pieśni

  Dave Matthews to jeden z najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych muzyków, a mieszanka jazzu, rocka i popu, jaką proponuje na swych wydawnictwach, także w Europie zdobywa coraz więcej zwolenników. Mało kto wie jednak o tym, że Matthews zajmuje się także działalnością wydawniczą i producencką.

 • Dave Matthews Band: Trasy nie będzie

  Wydawało się, że szok po zamachach w Stanach Zjednoczonych minął i artyści wrócą do normalnego życia, grając regularne koncerty. Na pewno nie stało się tak w przypadku znanej grupy Dave Matthews Band, która właśnie zdecydowała się odwołać swoje światowe tournee.

 • Dopiero co na rynku pojawił się najnowszy album amerykańskiej formacji Dave Matthews Band zatytułowany "Everyday", a już w Internecie pojawiło się 12 utworów zespołu, które na tę płytę nie trafiły. Wszystkie powstały we współpracy z producentem Stevem Lillywhitem, poprzednim producentem zespołu.

 • "Ulubiony barman muzyków"

  Dave Matthews, lider amerykańskiej formacji Dave Matthews Band, to bardzo interesujący rozmówca. Z takim samym zaangażowaniem w głosie potrafi zajmująco opowiadać o byciu barmanem, którym to fachem parał się jeszcze przed osiągnięciem sukcesu jako muzyk, grze na gitarze akustycznej, która jest znakiem rozpoznawczym Dave'a, a także Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, które w 2010 roku odbędą się

Wideo na temat: dave matthews muzyk
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...