• Informacje na temat:

  dave mustaine

Artykuły na temat: dave mustaine
 • Dave Mustaine: Bogate plany

  Kilka dni temu Dave Mustaine, lider nieistniejącej już grupy Megadeth, opublikował obszerny list, w którym ujawnił swoje najbliższe plany. Wynika z niego, że w najbliższych miesiącach muzyk będzie naprawdę bardzo zajęty.

 • Kerry King i robal Dave Mustaine

  Od kilku tygodni Dave Mustaine, lider grupy Megadeth, opowiada o planach zrealizowania drugiej edycji trasy Clash Of The Titans w której miałyby udział wziąć grupy Pantera, Metallica, Megadeth i Slayer. Kerry King, gitarzysta tej ostatniej, zapytany przez dziennikarza INTERIA.PL nie odniósł się do pomysłu zbyt entuzjastycznie. "Dave jest podlizującym się prasie robalem" - stwierdził.

 • Dave Mustaine: Nie będzie tras koncertowych

  Wracający do muzyki po kłopotach osobistych i zdrowotnych Dave Mustaine, niegdyś lider zespołu Megadeth, udzielił obszernego wywiadu branżowemu magazynowi "Guitar World", w którym zapewnił, że już nigdy więcej nie wyruszy na trasę koncertową. Na szczęście nie oznacza to, iż nie będzie nigdy więcej grał koncertów. Nie wykluczył też reaktywacji Megadeth.

 • Dave Mustaine, lider thrashmetalowej formacji Megadeth, poważnie myśli o rozpoczęciu kariery producenta. Pierwsze przymiarki do nowego zawodu ma już za sobą - sam wykreował brzmienie "The World Needs A Hero", najnowszej płyty grupy, korzystając tylko z technicznych porad Billa Kennedy'ego.

 • Dave Mustaine: Ellefson to idiota

  Lider amerykańskiej grupy Megadeth, Dave Mustaine, przy każdej możliwej okazji atakuje swojego byłego kolegę z zespołu, basistę Davida Ellefsona. Ostatnio nazwał go "pieprzonym idiotą" i stwierdził, że David nigdy nie był jego przyjacielem. Ellefson nie daje się wciągnąć w pyskówkę - ciężko pracuje na kontrakt z F5, swoim nowym zespołem.

 • Dave Mustaine chory. Koniec Megadeth!

  Po niemal 20 latach przestała istnieć amerykańska grupa Megadeth . Oficjalnym powodem rozwiązania zespołu jest poważna kontuzja lewej ręki, której doświadczył w styczniu br. Dave Mustaine, lider grupy. Twórca "Killing Is My Bussiness" najbliższe miesiące spędzi na rehabilitacji, a najbliższe lata - jak sam twierdzi - na łonie rodziny.

 • Megadeth: Mustaine za Bushem

  Dave Mustaine, lider grupy Megadeth, jako jeden z nielicznych muzyków zapowiedział, że w listopadowych wyborach odda swój głos na George'a W. Busha. Kandydata demokratów Johna Kerry'ego nazwał "pomyłką".

 • Solowy album Dave'a Mustaine'a

  Dave Mustaine, lider zespołu Megadeth, postanowił przerwać milczenie i już rozpoczął pracę nad nowym materiałem. Nie będzie on jednak sygnowany przez zespół, lecz przez samego muzyka. Wydawcą ma być wytwórnia Sanctuary, zaś premiera planowana jest na początek 2004 roku.

 • Mustaine zły na portugalskich fanów

  Dave Mustaine, lider amerykańskiej formacji Megadeth, z gniewem zareagował na listy od fanów z Portugalii, którzy mieli mu za złe fakt, że najbliższa europejska trasa koncertowa zespołu ominie ich kraj. Obiecał jednak, że do wszystkich miejsc, w których nie zagra przed wakacjami, postara się dotrzeć najszybciej jak tylko będzie to możliwe.

 • Będzie "Clash Of The Titans II"?

  Dave Mustaine postanowił w ostatnich kilku miesiącach przeprosić się ze wszystkimi muzykami, o których kiedyś wypowiadał się niezbyt pochlebnie. Wiele pisano o jego planach stworzenia supergrupy z członkami Metalliki. Lider Megadeth powiedział również, iż ma nadzieję na zorganizowanie w 2002 roku trasy koncertowej legend ciężkiego grania.

Wideo na temat: dave mustaine
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...