• Informacje na temat:

  dave navarro

Artykuły na temat: dave navarro
 • Dave Navarro pomaga

  Dave Navarro, były gitarzysta grup Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, przeznaczy zyski z autobiografii na pomoc dla osób uzależnionych. Muzyk doskonale wie, jak trudno poradzić sobie z nałogami, bo sam był uzależniony od narkotyków.

 • Dave Navarro nagrodzony

  Dave Navarro, były gitarzysta zespołów Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, otrzyma specjalne wyróżnienie od fundacji MusiCares, za pomoc uzależnionym w uwolnieniu się od nałogów. Muzyk opisał swoją walkę z narkotykami w autobiografii "Don't Try This At Home".

 • Dave Navarro, amerykański gitarzysta, były członek Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, pisze książkę dotyczącą jego własnych doświadczeń z narkotykami. Wspomaga go w tym Neil Strauss, który wcześniej wspierał Marilyn Mansona przy pisaniu książki "Trudna droga z piekła". Dzieło Navarro nosić będzie tytuł "Don't Try This At Home" i opisywać ma ostatni rok jego współpracy z Red Hot Chili

 • Dave Navarro i Carmen Electra znów są razem

  Siedem lat po rozwodzie rockman Dave Navarro i aktorka Carmen Electra wrócili do siebie. Czy tym razem im się uda?

 • Dave Navarro nie świętował 4 lipca

  Dave Navarro, gitarzysta amerykański, znany z zespołów Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, nie czuje się wielkim patriotą i dlatego odmówił udziału w jakichkolwiek uroczystościach z okazji święta narodowego Stanów Zjednoczonych, przypadającego 4 lipca.

 • Dave Navarro z Motley Crue?

  Na internetowych forach pojawiły się informacje o nowym gitarzyście zreformowanej grupy Motley Crue. Ze względu na kiepski stan zdrowia Micka Marsa, nowym muzykiem zespołu miałby zostać Dave Navarro, grający kiedyś w Jane's Addiction.

 • Jane's Addiction: Pracowity Navarro

  Mimo że amerykańska grupa Jane's Addiction po zakończeniu wyczerpującego tournee po Ameryce ma krótką przerwę w działalności, jej gitarzysta Dave Navarro nie próżnuje. Muzyk komponuje materiał na kolejną płytę zespołu, która może powstać jeszcze w tym roku.

 • Dave Navarro, jeden z najbardziej znanych amerykańskich gitarzystów, po latach towarzyszenia różnym zespołom (Red Hot Chili Peppers, Jane's Addiction) i muzykom (np. Alanis Morissette), zdecydował się na wydanie albumu solowego. Wbrew przypuszczeniom płyta "Trust No One" nie ma jednak mocno gitarowego brzmienia.

 • INXS z Navarro

  Dave Navarro, znany amerykański gitarzysta, występujący niegdyś w grupach Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, poprowadzi telewizyjny program "Rockstar: INXS". Celem programu, wzorowanego na "Idolu", jest znalezienie wokalisty dla australijskiej grupy INXS. Poszukiwania odpowiedniego lidera prowadzono na całym świecie.

 • Dave Navarro, na co dzień gitarzysta formacji Jane's Addiction, ogłosił dość szokujące plany związane z jego drugim zespołem Camp Freddy. Chce on, aby na jego debiutanckiej płycie gościnnie zaśpiewały... Britney Spears i Christina Aguilera.

Zdjęcia na temat: dave navarro
Wideo na temat: dave navarro
 • Sąsiedzi

  Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić...

 • Iluzja

  Film opowiada o akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w napadach na bank. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 • Strażnicy Galaktyki

  "Strażnicy Galaktyki" to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Grupa superherosów, których zadaniem jest strzec porządku w kosmosie podbije kina latem 2014 roku. Syn ziemianki i kosmity Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania zagrażającego całemu wszechświatowi Ronana. Chcąc uniknąć gniewu potężnego przeciwnika, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: uzbrojonym...