• Informacje na temat:

  dave stewart zdjęcia

Artykuły na temat: dave stewart zdjęcia
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #76

  Lima ("Supergirl", "Zabójcza broń"), Josh Stewart ("Shooter", "Zabójcze umysły") oraz Giorgia Whigham (serial MTV "Krzyk"). Z kolei serial "American Crime Story": Zabójstwo Versace" przedstawia(...) takie gwiazdy jak Jon Hamm, Josh Charles, Ray Liotta, Maya Rudolph, Daveed Diggs oraz  Laura Dern . Producentką i pomysłodawczynią "Unbreakable Kimmy Schmidt"  jest Tina Fey ("Rockefeller Plaza 30

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Rod Stewart w Rybniku: Wiecznie młody i seksi nogi (relacja, zdjęcia)

  Ach, co to był za wieczór! Momentami ponad 20 osób na scenie, kilkakrotne przebieranki i świetna zabawa (choć pogoda była pod psem). A 68-letni Rod Stewart pokazał, że wciąż - zgodnie z tytułem jednego z nowych utworów - jest nie do zatrzymania.

 • Żaby wręczone! Triumf Bombaju

  Główną nagrodę - Złotą Żabę jury 16. edycji festiwalu Plus Camerimage przyznało Anthony'emu Dod Mantle za zdjęcia do filmu "Slumdog Millionaire". W konkursie polskim zwyciężyło "Boisko bezdomnych" ze zdjęciami Jacka Petryckiego.

 • Wszystko o t.A.T.u.

  "All About Us" to tytuł singla promującego pierwszy po dwuletniej przerwie album "Dangerous And Moving" rosyjskiego duetu t.A.T.u. Teledysk do piosenki, która pochodzi z następcy kasowego debiutu "200 km/h In The Wrong Lane", sprzedanego w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, możecie już obejrzeć na stronach portalu INTERIA.PL.

Wideo na temat: dave stewart zdjęcia
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.