• Informacje na temat:

  david alan grier

Artykuły na temat: david alan grier
 • Nominacje do Critics' Choice Awards

  ...w filmie telewizyjnym lub miniserialu David Alan Grier ("The Wiz Live!" - NBC), Ne-Yo - ("The Wiz Live!" - NBC), Nick Offerman ("Fargo" - FX), Jesse Plemons ("Fargo" - FX), Raoul Trujillo ("Saints...

 • The Body and the Bounty

  ..." (gościnnie: David Alan Grier) to znany popularyzator nauki o tak różnym sposobie bycia, że od razu nie przypada on do gustu Brennan. A jego pomysł, aby w tym centrum badawczym zaprezentował on swój...

 • The Rock i reinkarnacja

  Dwayne "The Rock" Johnson ( "Mumia powraca" , "Król Skorpion" ) zagra główną rolę w pełnej efektów specjalnych komedii "Instant Karma". Słynny zapaśnik wcieli się w postać włamywacza, który po śmierci wciela się w różne zwierzęta. W obsadzie znajdą się same gwiazdy, a realizacja ruszyć ma w kwietniu 2004 roku.

 • Sundance wybiera kandydatów

  Organizatorzy niezależnego festiwalu filmowego Sundance ujawnili tytuły filmów, które zmierzą się w głównym konkursie najbliższej, 20. już edycji tej imprezy. Wśród wyselekcjonowanych tytułów nie zabrakło skromnych filmów z udziałem wielkich gwiazd, a także opowieści silnie zainspirowanych tragicznymi wydarzeniami 11 września 2001 roku. Wyjątkowo dobrze reprezentowane będzie środowisko czarnoskórych realizatorów.

 • Nie tylko Harry Potter

  Jest jasne jak nieubłagany koniec filmowej serii o Harrym Potterze, że w tym tygodniu to właśnie na kreowanym przez Daniela Radcliffe'a bohaterze skoncentruje się uwaga kinomaniaków. Kinowa oferta tygodnia oferuje jednak i inne atrakcje, w tym dwa ciekawe polskie filmy: "Prosta historia o miłości" i "Na północ od Kalabrii".