• Informacje na temat:

  david beckham i jego rodzina

Artykuły na temat: david beckham i jego rodzina
 • Rodzina Beckhamów niebawem się powiększy!

 • V. Beckham: Poród 25 lutego

  Zbliża się poród trzeciego potomka Victorii i Davida Beckhamów. Wiadomo już, że trzeci syn słynnej pary urodzi się 25 lutego w szpitalu w hiszpańskim Madrycie. Żeby zapewnić sobie pełną prywatność od żądnych sensacji dziennikarzy, Beckhamowie postanowili wynająć jak największą część kliniki Ruber Internacional. Dowiedzieli się, że takich przywilejów nie ma nawet hiszpańska rodzina królewska.

 • Victoria Beckham (41 l.) nic sobie nie robi z afery, jaka wybuchła ostatnio w brytyjskich mediach.

 • Beckhamowie: Przeprowadzka do Stanów?

  Pojawiły się informacje, że Victoria Beckham szuka dla swojej rodziny nowego domu w Los Angeles. Podobno powodem przeprowadzki ma być fakt, że w Stanach Zjednoczonych dużo łatwiej będzie byłej wokalistce Spice Girls rozpocząć karierę filmową. Nic nie wiadomo, czy przenosiny za Ocean wiązałyby się z opuszczeniem Madrytu przez Beckhamów, gdzie obecnie mieszka słynne małżeństwo.

 • Siedmioipółmetrowy penis Beckhama

  David Beckham wyjawił, że bardzo denerwował się podczas sesji zdjęciowej do kampanii promującej bieliznę Armaniego, ponieważ martwił się, co pomyśli sobie jego rodzina.

 • Sofia Vergara: Otwarta na łóżkowe eksperymenty

  9 maja na ekranach polskich kin zagości "Casanova po przejściach" komediowy hit, który przebojem zdobył serca widzów w USA. W gwiazdorskiej osadzie filmu, poza Woodym Allenem, Johnem Turturro, Vanessą Paradis i Sharon Stone, zobaczymy najlepiej zarabiającą aktorkę telewizyjną świata - Sofię Vergarę. Kolumbijska piękność, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, da popis komediowego talentu i odkryje wdzięki w śmiałych scenach miłosnego trójkąta.

 • Beckham dostał od żony psa

  Kolekcja zwierząt gwiazdora piłki nożnej - Davida Beckhama - powiększa się. Jego żona sprezentowała mu na gwiazdkę buldoga.

 • Sofía Vergara apetyczna jak nigdy!

  Swoje 42. urodziny świętuje 10 lipca najlepiej zarabiająca aktorka telewizyjna świata - latynoska piękność Sofía Vergara. Kolumbijska gwiazda, której przychody wycenia się na 30 milionów dolarów rocznie, wciąż skutecznie przyciąga Polaków na seanse "Casanovy po przejściach". 25 lipca zaś zaprezentuje się widzom w kolejnej produkcji, czyli najnowszym filmie twórcy "Iron Man" o tytule "Szef".

 • Victoria Beckham ryzykuje życie córeczki

  Upodobanie Victorii Beckham do niebotycznych obcasów może mieć niezwykle groźne konsekwencje... Czy mała Harper Seven jest bezpieczna w objęciach mamy?

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

Wideo na temat: david beckham i jego rodzina
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.