• Informacje na temat:

  david beckham z dziecmi

Artykuły na temat: david beckham z dziecmi
 • David Beckham wyprowadził się od Victorii! Ich małżeństwo przeżywa kryzys?!

  David (42 l.) i Victoria (43 l.) Beckham są małżeństwem już od prawie 19 lat. Nic dziwnego, że po takim czasie bycia razem, może dochodzić między małżonkami do kłótni. Tym razem nie wygląda to jednak dobrze i ich związek przechodzi kryzys.

 • Victoria Beckham pochwaliła się zdjęciami z wakacji

  Victoria Beckham (40 l.) krótko po swoich urodzinach wybrała się z mężem i dziećmi na wakacje.

 • Victoria Beckham w ciąży!

  David i Victoria Beckham kolejny raz zostaną rodzicami. Żona gwiazdora piłki nożnej spodziewa się ich czwartego dziecka.

 • 60 milionów za dom Beckhamów

  Victoria Beckham (33 l.) znalazła w końcu dom w Stanach Zjednoczonych, w którym będzie mogła zamieszkać z mężem Davidem (32 l.) i dziećmi: ośmioletnim Brooklynem, czteroletnim Romeo i dwuletnim Cruzem.

 • Victoria Beckham odstawia obcasy

  ...34-letnia Beckham od momentu rozpoczęcia kariery w Spice Girls w 1996 roku, nie była praktycznie widywana w butach na płaskim obcasie. Nawet w ubiegłym roku na pierwszym meczu drużyny piłkarskiej LA Dodgers z udziałem jej męża Davida, gwiazda pojawiła się w sportowych butach na platformie. Kiedy Victoria zadomowiła się w Kalifornii, uznała, że płaskie buty są bardziej praktyczne. Gwiazda...

 • "Jest niesamowitą matką"

  Po 11 latach od kiedy powiedzieli sakramentalne "I do" David Beckham wciąż szaleje na punkcie swojej żony i matki jego trzech synów, byłej Spice Girl, obecnie uznanej projektantki mody - Victorii Beckham . W czym tkwi sekret tego uczucia?

Wideo na temat: david beckham z dziecmi
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Jezus mnie kocha

  Jezus Chrystus postanawia zejść na Ziemię i sprawdzić jak zareagują ludzie na rozpoczynającą się Apokalipsę.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.